Stamboom Panjer » Fennie Kruize (1948-2001)

Persoonlijke gegevens Fennie Kruize 


Gezin van Fennie Kruize

Zij is getrouwd met Harmannus Panjer.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Fennie Kruize?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Fennie Kruize

Fennie Kruize
1948-2001



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 maart 1948 lag tussen -4,3 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Duitse sportclub 1. FC Köln na een fusie van Kölner BC 01 en SpVgg Sülz 07.
    • 5 mei » Pax Christi Nederland wordt in Utrecht opgericht.
    • 14 mei » Oprichting van Roemeense voetbalclub Dinamo Boekarest.
    • 6 september » Koningin Juliana wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk Amsterdam.
    • 17 september » Moord op Graaf Bernadotte in Jeruzalem.
    • 24 oktober » Encycliek In Multiplicibus Curis van paus Pius XII met een oproep tot gebed voor vrede in Palestina.
  • De temperatuur op 22 november 2001 lag tussen 2,7 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 7,3 mm neerslag gedurende 7,2 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 5 maart » 35 Islamitische pelgrims komen om tijdens de jaarlijkse Hajj.
    • 3 mei » Imam Khalil El Moumni zegt in het tv-programma NOVA dat homoseksualiteit een ziekte is die de maatschappij schade toebrengt.
    • 24 augustus » Atleet Gert-Jan Liefers verbetert in Brussel het ruim vijf jaar oude Nederlands record van Marko Koers op de 1500 meter (3.33,05) met een tijd van 3.32,89.
    • 11 september » Terroristische aanvallen op de Twin Towers in New York, en het Pentagon bij Washington D.C.. Bijna 3000 mensen verliezen het leven.
    • 14 september » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Almere City FC.
    • 2 december » Enron vraagt de Chapter 11-status aan wegens een dreigend bankroet nadat Dynegy een bod van 8,4 miljard dollar heeft ingetrokken. Het is het grootste bankroet in de Verenigde Staten in 2003 en heeft grote gevolgen, zelfs politiek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kruize

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kruize.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kruize.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kruize (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Panjer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Panjer, "Stamboom Panjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-panjer/I4536.php : benaderd 30 september 2026), "Fennie Kruize (1948-2001)".