De temperatuur op 11 januari 1889 lag rond de 2,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
Trouwdag 24 april 1912
De temperatuur op 24 april 1912 lag tussen 5,0 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
Dag van overlijden 9 april 1926
De temperatuur op 9 april 1926 lag tussen 5,0 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Henk Panjer, "Stamboom Panjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-panjer/I3966.php : benaderd 15 oktober 2026), "Jan Drent (1889-1926)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.