Stamboom Panjer » Geertje Bosker (1902-1996)

Persoonlijke gegevens Geertje Bosker 


Gezin van Geertje Bosker

Zij is getrouwd met Pieter Cornelis de Haan.

Zij zijn getrouwd op 16 november 1923 te Wieringen, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Okko de Haan  1916-1970 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Bosker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje Bosker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Bosker


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 januari 1902 lag tussen -2,7 °C en 1,2 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
      • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 29 juni 1902 lag tussen 14,6 °C en 29,9 °C en was gemiddeld 21,4 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (69%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
      • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 16 november 1923 lag tussen 3,8 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
      • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
      • 13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
      • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
      • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
      • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.
    • De temperatuur op 20 augustus 1996 lag tussen 16,2 °C en 29,8 °C en was gemiddeld 22,8 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (76%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 22 februari » In Eindhoven maakt Merien ten Houten officieel melding van de eerste Nederlandse zoekmachine: Ilse
      • 24 maart » Na afloop van de voetbalklassieker Ajax-Feyenoord vinden ernstige ongeregeldheden plaats, waarbij 21 gewonden vallen en 20 arrestaties worden verricht.
      • 5 april » In België wordt oud-minister Guy Coëme wegens corruptie veroordeeld.
      • 4 augustus » Het Nederlandse mannenvolleybalteam wint in Atlanta de olympische gouden medaille door in de finale Italië met 3-2 te verslaan.
      • 15 december » De handbalsters van Denemarken prolongeren in eigen land de Europese titel door in de finale Noorwegen met 25-23 te verslaan.
      • 29 december » Met het akkoord van vaste en duurzame vrede komt een einde aan de Guatemalteekse burgeroorlog.
    • De temperatuur op 23 augustus 1996 lag tussen 13,0 °C en 24,8 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 5,7 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (29%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Schaakcomputer Deep Blue verslaat de Rus Garri Kasparov voor de eerste keer.
      • 14 maart » Bokito (gorilla), Westelijke gorilla die sinds 2005 verblijft in Diergaarde Blijdorp
      • 4 september » Koningin Beatrix verricht de officiële opening van de Erasmusbrug in Rotterdam.
      • 31 oktober » Elizabeth Taylor scheidt van haar achtste echtgenoot.
      • 7 november » NASA lanceert de Mars Global Surveyor.
      • 13 december » Kofi Annan wordt gekozen als secretaris-generaal van de Verenigde Naties.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bosker

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bosker.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bosker.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bosker (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Panjer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Panjer, "Stamboom Panjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-panjer/I1369.php : benaderd 30 september 2026), "Geertje Bosker (1902-1996)".