De temperatuur op 4 oktober 1920 lag tussen 8,6 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
15 april » De anarchisten Nicola Sacco en Bartolomeo Vanzetti vermoorden naar verluidt twee bewakers wanneer zij een schoenwinkel beroven.
1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.
5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
Dag van overlijden 27 september 2006
De temperatuur op 27 september 2006 lag tussen 9,0 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
28 februari » Fehriye Erdal, activiste van de Turkse extreem-linkse partij DHKP-C die wegens vermeend terrorisme in voorhechtenis zat in afwachting van haar proces, blijkt verdwenen vanuit haar bewaakte schuilplaats.
20 mei » De Chinese Drieklovendam in de Jangtsekiang wordt 's werelds grootste waterkrachtcentrale en dam. De constructie begon in 1994.
30 juni » Jan Peter Balkenende biedt het ontslag aan van het kabinet-Balkenende II.
1 augustus » Fidel Castro draagt tijdelijk zijn macht over Cuba over aan broer Raúl.
7 augustus » Ongeveer 20.000 mensen worden geëvacueerd op de Filipijnen omdat de vulkaan Mayon op uitbarsten staat.
27 augustus » Een lijnvliegtuig stort neer in Kentucky. Het betreft een Bombardier Canadair CRJ-100 van Comair dat vliegt voor Delta Air Lines. Van de 50 inzittenden is er zeker één passagier levend uit het toestel gehaald.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Henk Panjer, "Stamboom Panjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-panjer/I1167.php : benaderd 8 oktober 2026), "Sophilus Carel van der Steen (1920-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.