De temperatuur op 2 juni 1916 lag tussen 7,4 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
Trouwdag 20 maart 1943
De temperatuur op 20 maart 1943 lag tussen -1,3 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
31 maart » Bombardement op het westen van Rotterdam, 326 doden en vierhonderd gewonden.
19 april » De joodse Opstand in het getto van Warschau begint.
21 april » Oprichting van de Franse voetbalclub FC Nantes.
17 mei » Tweede Wereldoorlog: 617 squadron van de Royal Air Force breekt met Operatie Chastise twee dammen in het Duitse Ruhrgebied.
12 september » Naar eerst in 'huisarrest' gezeten te hebben wordt Benito Mussolini bevrijdt door de Duitsers, onder leiding van Otto Skorzeny.
29 september » De Amerikaanse generaal Dwight D. Eisenhower en de Italiaanse maarschalk Pietro Badoglio ondertekenen een wapenstilstand op het Brits schip Nelson buiten de kust van Malta.
Dag van overlijden 13 oktober 1997
De temperatuur op 13 oktober 1997 lag tussen 6,6 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (27%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
13 januari » Monique Knol kondigt op 32-jarige leeftijd het einde aan van haar wielercarrière.
19 januari » Ellen Wiegers (16) verovert bij de Europese kampioenschappen shorttrack in het Zweedse Malmö de zilveren medaille.
19 januari » Petar Stojanov wordt beëdigd als tweede democratisch gekozen president van Bulgarije.
23 juni » Een groot deel van Midden-Nederland wordt getroffen door een stroomuitval. Het treinverkeer rondom Utrecht ligt hierdoor uren stil.
4 juli » NASA's Mars Pathfinder ruimtesonde landt op Mars.
8 oktober » Oprichting van de Amerikaanse voetbalclub Chicago Fire Soccer Club.
Dag van begraven 17 oktober 1997
De temperatuur op 17 oktober 1997 lag tussen 9,3 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (9%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
21 januari » Ivo van Hove wordt benoemd tot leider van het Holland Festival. Hij volgt directeur Jan van Vlijmen op.
14 maart » Simone Biles, Amerikaans turnster
28 maart » Rijkswachters en betogende arbeiders van het failliete Waalse staalbedrijf Forges de Clabecq gaan elkaar te lijf op de E19-snelweg ten zuiden van Brussel.
31 maart » Wielrenster Leontien van Moorsel pakt na drie jaar de draad weer op met winst in het criterium van Breezand.
1 juni » Germinal Ekeren wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door RSC Anderlecht in de finale met 4-2 te verslaan.
21 december » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Confederations Cup door Tsjechië in de finale met 6-0 te verslaan.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Henk Panjer, "Stamboom Panjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-panjer/I104.php : benaderd 28 september 2026), "Jantina Panjer (1916-1997)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.