stamboom van Pals » Adrianus A Cools (1902-1972)

Persoonlijke gegevens Adrianus A Cools 

Bron 1

Gezin van Adrianus A Cools

Hij is getrouwd met Elisabeth C M Spijkers.

Zij zijn getrouwd op 12 april 1939 te Tilburg,Noord-Brabant,Nederland, hij was toen 37 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus A Cools?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus A Cools

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Adrianus A Cools

De toegang tot de afbeeldingen van de publicatie is door de auteur beperkt.

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus A Cools

Adrianus A Cools
1902-1972

1939

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteregister 1902, archiefnummer 16, aktenummer 98 Gemeente: Tilburg. Periode: 1902

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 januari 1902 lag tussen 3,3 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (20%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 12 april 1939 lag tussen 9,8 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 10,2 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Op initiatief van Maurice van Nieuwenhuizen wordt de "Nederlandsche Jiu-Jitsu Bond" (NJJB) opgericht, een van de voorlopers van de Judo Bond Nederland.
      • 14 maart » Eric Albada Jelgersma, Nederlands ondernemer († 2018)
      • 28 maart » Einde Spaanse Burgeroorlog, generaal Francisco Franco verovert Madrid.
      • 22 mei » Onthulling van het grafmonument voor kardinaal Willem Marinus van Rossum in de Kloosterkerk te Wittem door kardinaal Pietro Fumasoni Biondi, zijn opvolger als prefect van de Propaganda Fide.
      • 1 september » Nazi-Duitsland valt Polen binnen bij Westerplatte (Fall Weiss): begin van de Tweede Wereldoorlog.
      • 2 september » Ingebruikname van Stutthof, het eerste concentratiekamp dat door de nazi's buiten Duitsland werd gebouwd.
    • De temperatuur op 24 augustus 1972 lag tussen 8,4 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,5 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
      • 2 januari » President Joseph-Désiré Mobutu van Zaïre begint met zijn Afrikaniseringspolitiek: alle buitenlands klinkende geografische namen en persoonsnamen moeten in inheems klinkende woorden worden gewijzigd.
      • 10 januari » President Joseph-Désiré Mobutu van Zaïre verandert zijn naam in Sese Seko kuku Ngbendu wa za Banga, vrij vertaald "de sterke, krachtige leider die het land naar voorspoed zal brengen".
      • 6 september » Israëlische in München gegijzelde atleten en coaches worden door leden van Black September vermoord, wanneer een bevrijdingsactie door de politie jammerlijk mislukt.
      • 13 oktober » Een Aeroflot Ilyushin-62 passagiersvliegtuig stort neer buiten Moskou. Alle 176 inzittenden komen om.
      • 1 november » Het Nederlands voetbalelftal verslaat Noorwegen met 9-0 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Johan Neeskens scoort drie keer in stadion De Kuip in Rotterdam. Theo Pahlplatz speelt zijn dertiende en laatste interland voor Oranje.
      • 31 december » Portugal treedt uit de UNESCO.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Cools

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Cools.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Cools.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Cools (onder)zoekt.

    De publicatie stamboom van Pals is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Pals, "stamboom van Pals", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pals/I1012.php : benaderd 24 oktober 2026), "Adrianus A Cools (1902-1972)".