Stamboom Oving » Jenneke van HATTEM

Persoonlijke gegevens Jenneke van HATTEM 

  • Zij is geboren in Drumpt, NEDERLAND.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 maart 2025.

Gezin van Jenneke van HATTEM

Zij is getrouwd met Antonie GROH.

Zij zijn getrouwd op 27 november 1776 te Drumpt, NEDERLAND.


Kind(eren):

  1. Maria Elisabeth GROH  1787-1849 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jenneke van HATTEM?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jenneke van HATTEM

Jenneke van HATTEM

1776

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 november 1776 lag rond de 2,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost ten zuiden. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1776: Bron: Wikipedia
    • 4 juli » Uitroeping van de onafhankelijkheid van de Verenigde Staten met de aanname van de Amerikaanse Onafhankelijkheidsverklaring door het Nationaal Congres.
    • 2 augustus » Officiële ondertekening van de Onafhankelijkheidsverklaring in de VS.
    • 16 november » De Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden biedt de Amerikanen als eerste land ter wereld hulp in hun Onafhankelijkheidsoorlog.

Over de familienaam Van HATTEM


De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I75216.php : benaderd 29 december 2025), "Jenneke van HATTEM".