Stamboom Oving » Hubertus van ZUIJLEN (1886-1971)

Persoonlijke gegevens Hubertus van ZUIJLEN 


Gezin van Hubertus van ZUIJLEN

Hij is getrouwd met Maria Clara CORNELISSEN.

Zij zijn getrouwd op 12 oktober 1918 te Zeeland, hij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hubertus van ZUIJLEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hubertus van ZUIJLEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 september 1886 lag rond de 19,9 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
  • De temperatuur op 12 oktober 1918 lag tussen 5,2 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Finse Burgeroorlog breekt uit.
    • 19 maart » Het Amerikaanse Congres stelt de tijdzones vast, en keurt de zomertijd goed.
    • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
    • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
    • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
    • 1 december » Oprichting van het Koninkrijk Joegoslavië
  • De temperatuur op 19 januari 1971 lag tussen 4,1 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Idi Amin zet via een coup Milton Obote af en wordt president van Oeganda.
    • 2 februari » Na een coup in Oeganda neemt Idi Amin de plaats in van president Milton Obote.
    • 9 februari » Een aardbeving in de San-Fernandovallei bij Los Angeles kost zestig mensen het leven.
    • 7 april » Beate Uhse opent haar eerste buitenlandse seksshop in de Amsterdamse Kalverstraat.
    • 23 mei » In het Begijnhof in Amsterdam overlijdt de laatste begijn.
    • 15 oktober » Hans Breukhoven opent de eerste Free Record Shop aan het Broersveld te Schiedam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van ZUIJLEN


De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I68172.php : benaderd 23 oktober 2026), "Hubertus van ZUIJLEN (1886-1971)".