Stamboom Oving » Johannes Bernardus Engelbertus HEESEN

Persoonlijke gegevens Johannes Bernardus Engelbertus HEESEN 


Gezin van Johannes Bernardus Engelbertus HEESEN

Hij is getrouwd met Mina Stina BROENS.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1865 te Dinxperlo, Gelderland, NEDERLAND.

Per 17.4.1865 huwelijk ingeschreven te Wertherbruch

Kind(eren):

  1. Johanna HEESEN  1869-1923 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Bernardus Engelbertus HEESEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Bernardus Engelbertus HEESEN

Wander ORMEL
1762-1830
Hanna ORMEL
1811-????

Johannes Bernardus Engelbertus HEESEN

1865

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 april 1865 lag rond de 17,8 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 32%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 14 april » President Abraham Lincoln neergeschoten door John Wilkes Booth, zijn minister van Buitenlandse Zaken Seward wordt neergestoken door mede-samenzweerder Lewis Paine.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Onbevlekte Maria of Paters van Chavagnes door Paus Pius IX.
    • 19 juni » In Galveston, Texas wordt de afschaffing van de slavernij en de vrijheid van alle voormalige slaven in Texas afgekondigd. De dag wordt in de Verenigde Staten gevierd als Juneteenth.
    • 2 juli » William Booth richt The Christian Mission op. Dit wordt later het Leger des Heils.
    • 18 december » Door aanname van het 13de amendement van de Amerikaanse grondwet wordt slavernij afgeschaft in de Verenigde Staten van Amerika.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.

Over de familienaam HEESEN

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam HEESEN.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over HEESEN.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam HEESEN (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I66174.php : benaderd 11 februari 2026), "Johannes Bernardus Engelbertus HEESEN".