Stamboom Oving » Johanna OTTEN (1854-1935)

Persoonlijke gegevens Johanna OTTEN 


Gezin van Johanna OTTEN

Zij is getrouwd met Derk Willem LUIMES.

Zij zijn getrouwd op 22 november 1877 te Wisch, Gelderland, NEDERLAND, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gerrit Jan LUIMES  1882-1891
  2. Bernard LUIMES  1895-1895
  3. Derk Willem LUIMES  1885-1956
  4. Jan LUIMES  1878-1946

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna OTTEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna OTTEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna OTTEN


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 november 1877 lag rond de 9,6 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
    • 15 juni » Henry Ossian Flipper studeert als eerste zwarte Amerikaan af aan de militaire academie van de Verenigde Staten.
    • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
    • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
    • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
    • 14 december » Servië wordt bondgenoot van Rusland in de oorlog tegen Turkije.
  • De temperatuur op 28 december 1935 lag tussen 5,8 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
    • 2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
    • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
    • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
    • 19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
    • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam OTTEN

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam OTTEN.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over OTTEN.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam OTTEN (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I53752.php : benaderd 17 oktober 2026), "Johanna OTTEN (1854-1935)".