Stamboom Oving » Evert ROSIER (1835-1917)

Persoonlijke gegevens Evert ROSIER 


Gezin van Evert ROSIER

Hij is getrouwd met Geertruid LIEFTINK.

Zij zijn getrouwd op 30 maart 1865 te Gendringen, Gelderland, NEDERLAND, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Hendrika ROSIER  1870-1942 
  2. Antje ROSIER  1866-????
  3. Christina ROSIER  1867-1875
  4. Willem ROSIER  1872-1875
  5. Berendina ROSIER  1869-1957

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert ROSIER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Evert ROSIER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Evert ROSIER


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 maart 1865 lag rond de 1,8 °C. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 14 april » President Abraham Lincoln neergeschoten door John Wilkes Booth, zijn minister van Buitenlandse Zaken Seward wordt neergestoken door mede-samenzweerder Lewis Paine.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Onbevlekte Maria of Paters van Chavagnes door Paus Pius IX.
    • 19 juni » In Galveston, Texas wordt de afschaffing van de slavernij en de vrijheid van alle voormalige slaven in Texas afgekondigd. De dag wordt in de Verenigde Staten gevierd als Juneteenth.
    • 21 juli » Op het marktplein in Springfield, Missouri schiet Wild Bill Hickok Dave Tutt neer in wat wordt gezien als het eerste westernduel.
    • 18 december » Door aanname van het 13de amendement van de Amerikaanse grondwet wordt slavernij afgeschaft in de Verenigde Staten van Amerika.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.
  • De temperatuur op 17 april 1917 lag tussen -0,7 °C en 6,6 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 2,6 mm neerslag. Er was 3,4 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
    • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
    • 22 maart » De Verenigde Staten erkennen als eerste de voorlopige Russische regering na de val van de tsaar.
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
    • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam ROSIER

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam ROSIER.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over ROSIER.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam ROSIER (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I53173.php : benaderd 12 oktober 2026), "Evert ROSIER (1835-1917)".