Stamboom Oving » Gerrit LUIMES (1831-1920)

Persoonlijke gegevens Gerrit LUIMES 


Gezin van Gerrit LUIMES

(1) Hij is getrouwd met Dersken VELTHORST.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1854 te Wisch, Gelderland, NEDERLAND, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Antjen LUIMES  1858-1924
  2. Aaltje LUIMES  1855-1856
  3. Wesselina LUIMES  1863-1863
  4. Gerrit LUIMES  1854-1903 
  5. Grada LUIMES  1861-????
  6. Gerritjen LUIMES  1859-1915


(2) Hij is getrouwd met Hendrika Aleida NAVIS.

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1893 te Wisch, Gelderland, NEDERLAND, hij was toen 62 jaar oud.


(3) Hij is getrouwd met Aaltjen BRUSSEN.

Zij zijn getrouwd op 14 maart 1889 te Wisch, Gelderland, NEDERLAND, hij was toen 58 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit LUIMES?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit LUIMES

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit LUIMES

Berend LUIMES
1750-1820
Gradus GESINK
1747-1822
Wessel LUIMES
1792-1858
Grada GESINK
1797-1879

Gerrit LUIMES
1831-1920

(1) 1854
Antjen LUIMES
1858-1924
Aaltje LUIMES
1855-1856
Gerrit LUIMES
1854-1903
Grada LUIMES
1861-????
(2) 1893
(3) 1889

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 maart 1889 lag rond de 3,7 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 26 februari 1920 lag tussen 4,8 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 2,6 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
    • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
    • 8 september » Oprichting van het Italiaans Regentschap Carnaro.
    • 4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.
    • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
    • 5 december » In Griekenland roept een referendum koning Constantijn I terug op de troon.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam LUIMES

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LUIMES.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LUIMES.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LUIMES (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I4619.php : benaderd 28 december 2025), "Gerrit LUIMES (1831-1920)".