Stamboom Oving » Geesken te BOKKEL

Persoonlijke gegevens Geesken te BOKKEL 


Gezin van Geesken te BOKKEL

Zij is getrouwd met Hendrik UBBINK.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1703 te Dinxperlo, Gelderland, NEDERLAND.


Kind(eren):

  1. Geertien UBBINK  1713-???? 
  2. Berend UBBINK  1711-????
  3. Jenneken UBBINK  1709-????
  4. Lutte UBBINK  1707-???? 
  5. Wander UBBINK  1705-???? 
  6. Garrit Jan UBBINK  1703-???? 
  7. Derk / Hendrik UBBINK  1722-???? 
  8. Johanna UBBINK  1718-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geesken te BOKKEL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geesken te BOKKEL


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Te BOKKEL


De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I42329.php : benaderd 30 december 2025), "Geesken te BOKKEL".