Stamboom Oving » Jantjen HAARTMANS (1692-????)

Persoonlijke gegevens Jantjen HAARTMANS 


Gezin van Jantjen HAARTMANS

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantjen HAARTMANS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantjen HAARTMANS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantjen HAARTMANS

Janna te RAE
1633-????
Deve WARNSINK
1620-????

Jantjen HAARTMANS
1692-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1692: Bron: Wikipedia
    • 14 maart » Pieter van Musschenbroeck, Nederlands natuurwetenschapper († 1761)
    • 7 juni » De belangrijke havenstad Port Royal op Jamaica zakt na een aardbeving in zee.
    • 10 juni » in Salem wordt Bridget Bishop opgehangen, het eerste slachtoffer in een heksenjacht die uiteindelijk aan 14 vrouwen en 5 mannen het leven zal kosten.
    • 3 augustus » Tijdens de Negenjarige Oorlog komt het tot een veldslag nabij Steenkerke in Henegouwen. Het Franse leger verslaat de geallieerde troepen.
    • 19 augustus » Executie door ophanging van vijf vrouwen en een geestelijke als gevolg van de heksenprocessen van Salem.
    • 18 september » Aardbeving bij Verviers met een magnitude van 6,3 op de schaal van Richter.

Over de familienaam HAARTMANS


De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I39671.php : benaderd 28 december 2025), "Jantjen HAARTMANS (1692-????)".