Stamboom Oving » Frans van LIJNDEN

Persoonlijke gegevens Frans van LIJNDEN 


Gezin van Frans van LIJNDEN

Hij is getrouwd met Clementia van AMSTEL van MIJNDEN.

Zij zijn getrouwd op 16 december 1578.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans van LIJNDEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Frans van LIJNDEN


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1578: Bron: Wikipedia
    • 31 mei » Toevallige ontdekking van de catacomben van Rome.
    • 2 juli » Martin Frobisher ontdekt Baffineiland.
    • 1 augustus » In het bredere kader van de Tachtigjarige Oorlog vindt te Rijmenam een gewapend treffen plaats tussen Spaanse troepen en een Staats leger o.l.v. Maximiliaan van Bossu. De Spanjaarden delven het onderspit.

Over de familienaam Van LIJNDEN


De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I38588.php : benaderd 28 december 2025), "Frans van LIJNDEN".