Stamboom Oving » Sjoerd KOORNSTRA (1890-1910)

Persoonlijke gegevens Sjoerd KOORNSTRA 


Gezin van Sjoerd KOORNSTRA

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sjoerd KOORNSTRA?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sjoerd KOORNSTRA

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sjoerd KOORNSTRA


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 mei 1890 lag rond de 13,1 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Heiligverklaring van Liduina van Schiedam door Paus Leo XIII.
    • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
    • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
    • 1 oktober » Het Yosemite National Park in de Amerikaanse staat Californië wordt opgericht.
    • 23 november » Het Groothertogdom Luxemburg wordt losgemaakt uit de personele unie met Nederland.
    • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
  • De temperatuur op 9 december 1910 lag tussen 4,6 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 5,8 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1886 » Felix Manalo, Filipijns geestelijk leider Iglesia ni Cristo († 1963)
  • 1886 » Karl Barth, Zwitsers theoloog († 1968)
  • 1887 » J.C. Bloem, Nederlands dichter († 1966)
  • 1890 » Alfred Jodl, Duits generaal († 1946)
  • 1891 » Anton Dostler, Duits generaal († 1945)
  • 1891 » Maximo Kalaw, Filipijns schrijver, bestuurder en politicus († 1955)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam KOORNSTRA


De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I32335.php : benaderd 19 oktober 2026), "Sjoerd KOORNSTRA (1890-1910)".