Stamboom Oving » Hendrika Wilhelmina Johanna LUIMES (1912-1995)

Persoonlijke gegevens Hendrika Wilhelmina Johanna LUIMES 


Gezin van Hendrika Wilhelmina Johanna LUIMES

Zij is getrouwd met Gerhard Hendrik Antoon LIEFTINK.

Zij zijn getrouwd op 9 juni 1938 te Gendringen, Gelderland, NEDERLAND, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Wilhelmina Johanna LUIMES?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Wilhelmina Johanna LUIMES

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Wilhelmina Johanna LUIMES

Hendrika Wilhelmina Johanna LUIMES
1912-1995

1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 maart 1912 lag tussen 2,4 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 3,2 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
    • 15 februari » In Amsterdam wordt de Stichting Bouwfonds Handwerkers Vriendenkring opgericht om joodse Amsterdammers betere huisvesting te kunnen bieden.
    • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
    • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
    • 19 september » In Breda wordt voetbalclub NAC opgericht na een fusie tussen NOAD (Nooit Ophouden Altijd Doorzetten) en ADVENDO (Aangenaam Door Vermaak En Nuttig Door Ontspanning).
  • De temperatuur op 9 juni 1938 lag tussen 9,3 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 6,9 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
    • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
    • 30 september » Het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk enerzijds en nazi-Duitsland en Italië anderzijds tekenen het Verdrag van München waardoor Duitsland het recht krijgt het Sudetenland in Tsjecho-Slowakije te annexeren.
    • 30 oktober » Het hoorspel War of the Worlds van H.G. Wells, gemaakt door Orson Welles, wordt uitgezonden op de radio in Verenigde Staten; onder de luisteraars ontstaat paniek.
    • 17 december » Het pas twee jaar oude Centraal Station van Utrecht brandt grotendeels uit.
    • 31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.
  • De temperatuur op 18 oktober 1995 lag tussen 8,0 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (26%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Letland treedt toe tot de Raad van Europa.
    • 1 mei » De Nederlandsche Bank trekt drie bankbiljetten in als geldig betaalmiddel: de twee groene van vijf gulden waarop Joost van den Vondel staat afgebeeld, en het oude rode biljet van 25 gulden met de beeltenis van Jan Pieterszoon Sweelinck.
    • 2 mei » De Nederlandse Dagblad Pers (NDP) dient een aanvraag in voor een commerciële omroep in de regio. De NDP vindt dat er etherfrequenties moeten vrijkomen voor commerciële regionale omroepen.
    • 7 mei » De NOS ontvangt honderden telefoontjes van boze kijkers omdat de rechtstreekse tv-uitzending van de nationale herdenkingsdienst in de Portugees-Israëlietische Synagoge in Amsterdam zeven tot tien minuten voor het einde wordt afgebroken.
    • 19 mei » De regering van Zaïre vaardigt 'nieuwe instructies' uit, waardoor quarantainemaatregelen beperkt blijven tot ziekenhuizen, plaatsen waar mensen aan het ebolavirus zijn overleden of waar een vermoeden van besmetting bestaat.
    • 22 juni » Het Slowaaks voetbalelftal lijdt de grootste nederlaag uit zijn geschiedenis. De ploeg gaat in een vriendschappelijke wedstrijd met 6-0 onderuit tegen Argentinië, onder meer door doelpunten van Marcelo Gallardo (2) en Gabriel Batistuta (2).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam LUIMES

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam LUIMES.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over LUIMES.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam LUIMES (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I3043.php : benaderd 21 oktober 2026), "Hendrika Wilhelmina Johanna LUIMES (1912-1995)".