De temperatuur op 6 februari 1910 lag tussen 4,1 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 7,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
Trouwdag 26 mei 1942
De temperatuur op 26 mei 1942 lag tussen 9,0 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 15,4 mm neerslag gedurende 8,4 uur. Er was 1,9 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
25 januari » Thailand verklaart de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk de oorlog.
3 mei » Alle joden in Nederland moesten een kenteken van geel katoen op hun kleding dragen: de zespuntige 'jodenster'.
5 mei » De geallieerden beginnen de slag om Madagaskar (Operatie Ironclad) waarbij de geallieerden het door Vichy-Frankrijk bezette Madagaskar in handen proberen te krijgen. De slag duurde tot 6 november.
22 mei » Mexico verklaart de oorlog aan Duitsland, Italië en Japan.
19 november » De Sovjet-Unie zet tegenaanval op Stalingrad in.
7 december » Koningin Wilhelmina richt zich per BBC-radio tot alle delen van het koninkrijk en kondigt voor na de oorlog een rijksconferentie aan over een nieuwe staatkundige structuur voor het Koninkrijk der Nederlanden. Tevens kondigt zij de oprichting aan van de 7 december Brigade, later genoemd de Prinses Irene Brigade. Oprichting Eerste Divisie 7 December.
Dag van overlijden 7 juli 2007
De temperatuur op 7 juli 2007 lag tussen 11,2 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,8 uur zonneschijn (47%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
9 januari » Voor het eerst in de Belgische geschiedenis moet een prins komen getuigen in een rechtszaak. Prins Laurent wordt namelijk opgeroepen als getuige in een fraudezaak bij de Belgische marine.
18 mei » De gorilla Bokito van Diergaarde Blijdorp springt over een beek en ontsnapt korte tijd uit zijn verblijf. Vier mensen raken gewond, van wie er één zwaargewond.
26 juli » Zwarte dag in de Tour de France: Michael Rasmussen, koploper en drager van de gele trui, moet na een leugen over zijn verblijfplaats de ronde verlaten.
30 oktober » Het uitvoerend comité van de wereldbond FIFA wijst het WK voetbal voor vrouwen 2011 toe aan Duitsland.
21 november » Het themapark Het Land van Ooit in Nederland sluit voor altijd zijn deuren.
26 december » Het grootste vrachtvliegtuig ter wereld, de Antonov An-225, landt op Luchthaven Schiphol.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I27233.php : benaderd 17 oktober 2026), "Bertha RAVEN (1910-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.