Stamboom Oving » Minke TIJMSTRA

Persoonlijke gegevens Minke TIJMSTRA 

  • Zij is geboren in Idskenshuizen, Friesland, NEDERLAND.
  • Een kind van Ulbe TIJMSTRA en Aukje SYBESMA
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 augustus 2023.

Gezin van Minke TIJMSTRA

Zij is getrouwd met Hendrikus DIEMER.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1940 te Doniawierstal.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Minke TIJMSTRA?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Minke TIJMSTRA

Minke TIJMSTRA
????-

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 mei 1940 lag tussen 5,6 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 14 mei » Tweede Wereldoorlog: De Duitse Luftwaffe bombardeert Rotterdam, Strijen en Strijensas.
    • 25 mei » Opening van het Estadio Ramón Tahuichi Aguilera in Santa Cruz de la Sierra, Bolivia.
    • 1 juni » In Nederland treedt de distributie van verschillende artikelen in werking.
    • 28 juli » Koningin Wilhelmina opent de uitzendingen van Radio Oranje vanuit Londen.
    • 28 oktober » Tweede Wereldoorlog: Invasie van Griekenland door Italië.
    • 29 november » De Duitse Luftwaffe bombardeert Liverpool.

Over de familienaam TIJMSTRA

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam TIJMSTRA.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over TIJMSTRA.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam TIJMSTRA (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I22642.php : benaderd 17 februari 2026), "Minke TIJMSTRA".