Stamboom Oving » Berent Sevinck Scholte Te BORNINKHOF (1577-1659)

Persoonlijke gegevens Berent Sevinck Scholte Te BORNINKHOF 


Gezin van Berent Sevinck Scholte Te BORNINKHOF

(1) Hij is getrouwd met Hendrickgen SONDERLO.

Zij zijn getrouwd op 30 juli 1613 te Bredevoort, NEDERLAND, hij was toen 36 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Hendersken BORNINKHOF  1615-???? 


(2) Hij is getrouwd met Jenneken BORNINKHOF.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1602 te Bredevoort, NEDERLAND, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Lotte BORNINKHOF  1602-1643 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Berent Sevinck Scholte Te BORNINKHOF?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Berent Sevinck Scholte Te BORNINKHOF

Berent Sevinck Scholte Te BORNINKHOF
1577-1659

(1) 1613
(2) 1602

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Maurits (Huis van Oranje) was van 1585 tot 1625 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1613: Bron: Wikipedia
    • 24 april » Irokezen en Nederlanders (Jacob Eelckens en Hendrick Christiaenssen) sluiten in Nieuw-Amsterdam een handelsverdrag, dat bezegeld werd met een zilveren ketting en een wampum van respectievelijk Nederlandse en Indiaanse zijde.
    • 29 juni » Het Globe Theatre in Londen brandt tot de grond toe af, waarschijnlijk door een kanonschot tijdens een opvoering van 'Henry VIII', dat het rieten dak deed vlamvatten.

Over de familienaam BORNINKHOF


De publicatie Stamboom Oving is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
W.J. Oving, "Stamboom Oving", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oving/I1144.php : benaderd 27 december 2025), "Berent Sevinck Scholte Te BORNINKHOF (1577-1659)".