De temperatuur op 25 juli 1929 lag tussen 9,4 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
14 februari » In Chicago worden zeven mannen door een rivaliserende bende doodgeschoten tijdens het Valentijnsdag Bloedbad.
11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
16 december » Paus Pius XI creëert zes nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Duitsland Eugenio Pacelli, de latere paus Pius XII.
Trouwdag 6 oktober 1955
De temperatuur op 6 oktober 1955 lag tussen 9,2 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 27,7 mm neerslag gedurende 13,2 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
16 juli » Oprichting van de Rooms-katholieke bisdommen Groningen (afgesplitst van het aartsbisdom Utrecht) en Rotterdam (afgesplitst van het Bisdom Haarlem) in Nederland.
3 september » Opening van het Estadio Ramón de Carranza in de Spaanse stad Cadiz.
14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Ouagadougou en het bisdom Koudougou in Opper-Volta.
21 september » Voor het eerst is er een Nederlandse voetbalclub in een Europacuptoernooi actief. PSV verliest uit met 6-1 van Rapid Wien.
4 november » Opening van de multifunctionele arena Hovet in de Zweedse stad Stockholm.
Dag van overlijden 28 november 2011
De temperatuur op 28 november 2011 lag tussen 0,7 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (69%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
1 januari » Bij een aanslag op een christelijke kerk in de Egyptische stad Alexandrië komen 21 mensen om het leven. Acht mensen raken gewond.
8 januari » De Amerikaanse Democratische afgevaardigde Gabrielle Giffords wordt tijdens een politieke bijeenkomst in Tucson in de staat Arizona in het hoofd geschoten en ligt in kritieke toestand in het ziekenhuis. Zes andere slachtoffers overlijden, waaronder John Roll, een hoge rechter.
3 maart » De Verenigde Staten en Frankrijk keren zich tegen het plan van de Venezolaanse president Hugo Chávez om te bemiddelen in het conflict in Libië.
2 mei » Osama bin Laden, de leider van de wereldterreurorganisatie Al Qaida, wordt in Abbottabad in een villa door Amerikaanse militairen gedood met een schot door het hoofd.
14 september » Belgisch formateur Elio Di Rupo slaagt erin tussen de formerende partijen een overeenkomst te bereiken over de splitsing van de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde.
3 november » Zeker acht mensen komen om het leven tijdens rellen in een gevangenis in het westen van Venezuela.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Yvo Over, "Stamboom Over", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-over/I691.php : benaderd 21 oktober 2026), "Cornelis Arler (1929-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.