Parenteel van de Vlag1 » Willem Oudbier (1891-1977)

Persoonlijke gegevens Willem Oudbier 


Gezin van Willem Oudbier

Hij is getrouwd met Lubberdina Lambertha ten Have.

Zij zijn getrouwd op 23 januari 1915 te Apeldoorn, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Oudbier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Oudbier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Oudbier

Willem Oudbier
1891-1977

1915

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 februari 1891 lag rond de 4,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
      • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
      • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
      • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
      • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
      • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.
    • De temperatuur op 23 januari 1915 lag tussen -1,6 °C en 2,9 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 17 januari » In Amsterdam wordt het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis gesticht, ten behoeve van kankerpatiënten.
      • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
      • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
      • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
      • 14 september » De gemeente Amsterdam stelt de Gemeentelijken Woningdienst in, met Arie Keppler als directeur, die wordt belast met het aanpakken van de woningnood en van de krottenwijken in de binnenstad.
      • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
    • De temperatuur op 20 mei 1977 lag tussen 8,6 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Invoering van 's werelds eerste telefoonkaart in Brussel.
      • 9 mei » Een brand in Hotel Polen en een filiaal van de Slegte in Amsterdam kost aan 33 mensen het leven.
      • 28 mei » In de Amerikaanse staat Kentucky komen 165 mensen om bij de brand in de Beverly Hills Supper Club.
      • 12 september » Steve Biko sterft als gevolg van mishandeling door politie in Zuid-Afrika. Zijn dood krijgt een symboolfunctie in het anti-Apartheidsprotest.
      • 25 september » Begrafenis van Steve Biko in Zuid-Afrika.
      • 16 oktober » Opening van de Amsterdamse Metrolijn 53 (Gaasperplaslijn) en Metrolijn 54 (Geinlijn).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Oudbier

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oudbier.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oudbier.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oudbier (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Nienke Oudbier, "Parenteel van de Vlag1", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oudbier/I579.php : benaderd 23 oktober 2026), "Willem Oudbier (1891-1977)".