Parenteel van de Vlag1 » Jacob van Buuren (1897-1965)

Persoonlijke gegevens Jacob van Buuren 


Gezin van Jacob van Buuren

Hij is getrouwd met Reinetta Aleida Licht.

Zij zijn getrouwd op 27 januari 1921 te Apeldoorn, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. Albertus van Buuren  1929-1973

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob van Buuren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob van Buuren

Jacob van Buuren
1897-1965

1921

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 februari 1897 lag rond de 8,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
    • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
    • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
    • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 27 januari 1921 lag tussen 2,7 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
    • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
    • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
    • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
    • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
  • De temperatuur op 13 november 1965 lag tussen -4,7 °C en 1,3 °C en was gemiddeld -2,1 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (85%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Aamir Khan, Indiaas acteur
    • 25 maart » In Antwerpen wordt het eerste traject van de premetro in gebruik genomen.
    • 30 maart » Vietnamoorlog: een autobom ontploft voor de Amerikaanse ambassade in Saigon, 22 mensen komen om, 183 raken gewond.
    • 6 april » Vanaf Cape Kennedy wordt Early Bird gelanceerd, de eerste commerciële communicatie-satelliet.
    • 15 juni » Bob Dylan neemt "Like a Rolling Stone" op.
    • 8 december » Paus Paulus VI sluit in Rome de vierde en laatste zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Buuren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nienke Oudbier, "Parenteel van de Vlag1", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oudbier/I362.php : benaderd 17 oktober 2026), "Jacob van Buuren (1897-1965)".