Stamboom Opperman » Goalan Njong (1889-1981)

Persoonlijke gegevens Goalan Njong 

  • Zij is geboren in het jaar 1889.Bron 1
  • Zij is overleden op 17 april 1981 in Alphen aan de Rijn, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 92 jaar oud.Bron 2
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 februari 2025.

Gezin van Goalan Njong

Zij had een relatie met Willem Eduard Tomei.


Kind(eren):

  1. Jan Tomei  1905-1986 
  2. Eduard Tomei  1907-1985 


Notities over Goalan Njong

Indonesische nationaliteit.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Goalan Njong?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Goalan Njong

Goalan Njong
1889-1981


Jan Tomei
1905-1986
Eduard Tomei
1907-1985

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stamboom Köhler genealogie-online
  2. Stamboom Köhler genealogie-online

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 april 1981 lag tussen 1,3 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (76%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
    • 3 april » Rowdy Gaines scherpt in Austin het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 49,36. Het oude record (49,44) stond sinds 14 augustus 1976 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot en collega-zwemmer Jonty Skinner.
    • 13 april » De Efteling opent de attracties Python en Gondoletta.
    • 6 juli » John McEnroe lost Björn Borg voor de derde keer af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals, ditmaal na 46 weken, maar de Amerikaan moet die positie opnieuw (na twee weken) weer afstaan aan de Zweed.
    • 11 december » Bloedbad van El Mozote: 900 dorpsbewoners worden door het leger van El Salvador uitgemoord.
    • 19 december » Medische primeur in België: een zes maanden oude Zaïrese Siamese tweeling wordt van elkaar gescheiden.
    • 31 december » Luchtmachtofficier Jerry Rawlings pleegt voor de tweede keer een staatsgreep in Ghana en is ditmaal wel succesvol: hij zet Hilla Limann af en wordt zelf president.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Njong

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Njong.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Njong.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Njong (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Opperman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Opperman, "Stamboom Opperman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-opperman/I3951.php : benaderd 29 december 2025), "Goalan Njong (1889-1981)".