Stamboom Opperman » Rijer Smit (1908-1987)

Persoonlijke gegevens Rijer Smit 


Gezin van Rijer Smit

Hij is getrouwd met Peternella Tomeij (Tijssen).

Zij zijn getrouwd op 4 september 1930 te Den Helder (nh), hij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rijer Smit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. RK Begraafplaats Sint Jozef Den Helder online begraafplaatsen
  2. RK Begraafplaats Sint Jozef Den Helder online begraafplaatsen
  3. BS Den Helder, akte 188

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 augustus 1908 lag tussen 7,3 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 9,6 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
    • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
    • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
    • 12 juli » Noorwegen en Zweden spelen beide de allereerste officiële interland uit hun geschiedenis. Het onderlinge vriendschappelijke duel in Göteborg eindigt in een 11-3 overwinning voor Zweden.
    • 17 september » Een Wright Flyer stort neer in Virginia, waarbij de passagier omkomt en piloot Orville Wright gewond raakt. Dit is het eerste vliegtuigongeluk in de moderne luchtvaart.
    • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
  • De temperatuur op 13 augustus 1987 lag tussen 13,2 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 13,7 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Hana Mandlíková wint de Australian Open. In de finale in Melbourne verslaat de Tsjechische tennisster de Amerikaanse titelverdedigster Martina Navrátilová met 7-5 en 7-6.
    • 22 februari » Na bijna twee weken te zijn ontvoerd, wordt de tienjarige miljonairsdochter Valérie Albada Jelgersma door de politie bevrijd.
    • 30 maart » Vincent Van Goghs schilderij Zonnebloemen wordt verkocht voor 39,85 miljoen dollar.
    • 6 april » In de Barentszzee vliegt de Russische atoomonderzeeër Komsomolets in brand en zinkt.
    • 17 augustus » Steffi Graf lost Martina Navrátilová na negentig weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters, en de Duitse houdt bijna vier jaar stand.
    • 5 november » Prinses Juliana opent de weg over de Oosterscheldekering (rijksweg 57), een elf kilometer lange verbindingsweg tussen Walcheren en de randstad. Mede door de aanleg van een speciaal windwaarschuwingssysteem bedroegen de kosten van de weg zo'n 93 miljoen gulden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smit

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smit.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smit.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smit (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Opperman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Opperman, "Stamboom Opperman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-opperman/I3767.php : benaderd 13 oktober 2026), "Rijer Smit (1908-1987)".