Stamboom Opperman » Hendrik Langhout (1908-1984)

Persoonlijke gegevens Hendrik Langhout 


Gezin van Hendrik Langhout

Hij is getrouwd met Margaretha Johanna Hettinga.

Zij zijn getrouwd op 13 april 1944 te Idaarderadeel (fr), hij was toen 35 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Langhout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. BS Idaarderadeel, akte 70
  2. Families Postma,Kramer,IJsselmuidenTel en Jansen Genealogieonline
  3. BS Idaarderadeel (fr), akte 9

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 juli 1908 lag tussen 12,4 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
    • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
    • 12 juli » Noorwegen en Zweden spelen beide de allereerste officiële interland uit hun geschiedenis. Het onderlinge vriendschappelijke duel in Göteborg eindigt in een 11-3 overwinning voor Zweden.
    • 17 september » Een Wright Flyer stort neer in Virginia, waarbij de passagier omkomt en piloot Orville Wright gewond raakt. Dit is het eerste vliegtuigongeluk in de moderne luchtvaart.
    • 27 september » In het Amerikaanse Detroit rijdt de eerste T-Ford uit de fabriek; een auto waarvan er 15 miljoen gebouwd zullen worden.
    • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
  • De temperatuur op 7 mei 1984 lag tussen 4,4 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (50%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 18 april » In het boksen wordt de Belg Jean-Marc Renard Europees kampioen in het superpluimgewicht.
    • 22 mei » Bij voedselrellen in Cap Haitien komen drie mensen om het leven.
    • 16 oktober » Aan Desmond Tutu wordt de Nobelpijs voor de Vrede toegekend.
    • 17 oktober » Het Nederlands voetbalelftal begint de WK-kwalificatiereeks met een thuisnederlaag (1-2) tegen Hongarije.
    • 31 oktober » Eerste uitzending "Tussen Kunst & Kitsch"
    • 14 december » In Karachi eindigt de Nederlandse hockeyploeg als vierde bij het toernooi om de Champions Trophy.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Langhout

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Langhout.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Langhout.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Langhout (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Opperman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Opperman, "Stamboom Opperman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-opperman/I3225.php : benaderd 13 februari 2026), "Hendrik Langhout (1908-1984)".