Stamboom Opperman » Cornelis Franciscus Martinus "Kees" van Berlo (1909-1961)

Persoonlijke gegevens Cornelis Franciscus Martinus "Kees" van Berlo 


Gezin van Cornelis Franciscus Martinus "Kees" van Berlo

Hij is getrouwd met Petronella Johanna Vijn.

Zij zijn getrouwd op 19 februari 1936 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):



Notities over Cornelis Franciscus Martinus "Kees" van Berlo

vanaf 19-2-1936 Terletstr. 37. vanaf 13-3-1939 Jaarveldstr.137

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Franciscus Martinus "Kees" van Berlo?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Franciscus Martinus "Kees" van Berlo

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Franciscus Martinus van Berlo

Cornelis Franciscus Martinus van Berlo
1909-1961

1936

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Den Haag, akte 1315
    2. PL echtgenote
    3. BS Den Haag, akte 171 (B)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 maart 1909 lag tussen -4,7 °C en 2,1 °C en was gemiddeld -1,7 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
      • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
      • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
      • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
      • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
      • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
    • De temperatuur op 19 februari 1936 lag tussen 4,2 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
      • 18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
      • 1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
      • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
      • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
      • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
    • De temperatuur op 1 mei 1961 lag tussen 2,9 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Een Amerikaanse B-52 crasht boven North Carolina en verliest twee atoombommen. Van een van de bommen is het uranium nooit gevonden.
      • 25 januari » President John F. Kennedy geeft een persconferentie. Dit is de eerste keer dat een presidentiële persconferentie live wordt uitgezonden op de televisie.
      • 3 maart » Hassan II wordt koning van Marokko.
      • 27 april » Sierra Leone wordt onafhankelijk na meer dan 150 jaar Brits bestuur.
      • 4 mei » Tijdens de Nationale Dodenherdenking wordt het Vrijheidscarillon op het Plein '40-'45 in Amsterdam ingeluid.
      • 31 oktober » Orkaan Hattie landt nabij Belize City en vernietigt die stad daarbij, stichting vluchtelingenkamp Hattieville.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Berlo


    De publicatie Stamboom Opperman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Opperman, "Stamboom Opperman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-opperman/I1689.php : benaderd 25 oktober 2026), "Cornelis Franciscus Martinus "Kees" van Berlo (1909-1961)".