1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
22 juni » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door Paus Leo XIII.
6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.
6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
Dag van overlijden 31 mei 1999
De temperatuur op 31 mei 1999 lag tussen 10,1 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 10,1 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
20 april » Op Columbine High School in de Verenigde Staten schieten twee leerlingen 12 medestudenten en een leraar dood. 24 anderen raakten gewond.
25 april » Feyenoord wordt voor de 14de keer in zijn bestaan kampioen van Nederland. De club kan na een 2-2-gelijkspel tegen NAC Breda de titel niet meer ontlopen.
1 mei » Marianne Vaatstra wordt op 16-jarige leeftijd vermoord.
7 mei » Amerikaanse bommen treffen de Chinese ambassade in Belgrado.
23 december » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Fuerza Amarilla Sporting Club.
31 december » Hama Amadou wordt premier van Niger.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Roel Oosting, "Stamboom Oosting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oosting/I1422.php : benaderd 28 januari 2026), "Marinus van de Sluis (1901-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.