Stamboom Oosting » Kast Otten (1935-2004)

Persoonlijke gegevens Kast Otten 


Gezin van Kast Otten

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kast Otten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Kast Otten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Kast Otten

Geert Otten
1871-1949
Pieter Otten
1896-1971

Kast Otten
1935-2004


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 juni 1935 lag tussen 17,1 °C en 29,9 °C en was gemiddeld 23,1 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
      • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
      • 21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
      • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
      • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
      • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
    • De temperatuur op 20 mei 2004 lag tussen 6,9 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (38%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Gerrit Komrij treedt af als eerste Nederlandse Dichter des Vaderlands.
      • 28 maart » In Eindhoven scherpt Nederland het wereldrecord op de incourante 4x50 meter vrije slag aan tot 1.28,34. Verantwoordelijk daarvoor zijn vier zwemmers van PSV: Mark Veens, Gijs Damen, Klaas-Erik Zwering en Pieter van den Hoogenband.
      • 16 mei » Heiligverklaring van twee Italiaanse priesters, een Spaanse en een Libanese priester en twee Italiaanse vrouwen in Rome door Paus Johannes Paulus II.
      • 1 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Ingolstadt 04 na een fusie van ESV Ingolstadt en MTV Ingolstadt.
      • 8 augustus » FC Utrecht wint de strijd om de Johan Cruijff Schaal door AFC Ajax met 4-2 te verslaan.
      • 7 december » John Agyekum Kufuor wordt herkozen als president van Ghana.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Otten

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Otten.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Otten.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Otten (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Oosting is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Roel Oosting, "Stamboom Oosting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-oosting/I1252.php : benaderd 12 februari 2026), "Kast Otten (1935-2004)".