Stamboom Olde Scheper » Wilhelmus (Wil) Franciscus Maria Snelder (1939-2013)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus (Wil) Franciscus Maria Snelder 

Bron 1

Gezin van Wilhelmus (Wil) Franciscus Maria Snelder

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus (Wil) Franciscus Maria Snelder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus (Wil) Franciscus Maria Snelder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus (Wil) Franciscus Maria Snelder

Wilhelmus (Wil) Franciscus Maria Snelder
1939-2013


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 mei 1939 lag tussen 7,6 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 11 februari » Lise Meitner en Otto Frisch publiceren in Nature voor het eerst over kernsplitsing.
      • 14 april » Eerste editie van The Grapes of Wrath (De druiven der gramschap) door John Steinbeck.
      • 28 augustus » De Nederlandse motortorpedoboot TM 51 vaart tijdens een verlengde proefvaart naar Nederland om inbeslagname door de Britse regering te voorkomen.
      • 2 september » Ingebruikname van Stutthof, het eerste concentratiekamp dat door de nazi's buiten Duitsland werd gebouwd.
      • 17 september » De Sovjet-Unie valt Polen binnen (Sovjet-aanval op Polen)
      • 8 november » In München ontsnapt Hitler aan een door Georg Elser gepleegde bomaanslag in de Bürgerbräukeller.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Snelder

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Snelder.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Snelder.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Snelder (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ted Olde Scheper, "Stamboom Olde Scheper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-olde-scheper/I928.php : benaderd 27 december 2025), "Wilhelmus (Wil) Franciscus Maria Snelder (1939-2013)".