Stamboom Olde Scheper » Albertus van Rijssen (1846-1916)

Persoonlijke gegevens Albertus van Rijssen 

Bron 1

Gezin van Albertus van Rijssen

Hij is getrouwd met Hendrika Meijer.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Maria van Rijssen  1883-???? 


Notities over Albertus van Rijssen

Bron Burgerlijke stand - Overlijden

Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel


Algemeen Toegangnr: 123


Inventarisnr: 8787


Gemeente: Lonneker


Soort akte: overlijdensakte


Aktenummer: 93


Aangiftedatum: 13-04-1916


Overledene Albertus van Rijssen


Geslacht: M


Overlijdensdatum: 13-04-1916


Leeftijd: 70


Overlijdensplaats: Lonneker


Vader Antonij van Rijssen


Moeder Maria Pannen


Partner Hendrika Meijer


Relatie: echtgenoot


Nadere informatie grondarbeider; geboren te Raalte


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus van Rijssen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus van Rijssen

Albertus van Rijssen
1846-1916



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 april 1916 lag tussen 6,3 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 3,7 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
    • 14 maart » Horton Foote, Amerikaans toneel- en scenarioschrijver († 2009)
    • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
    • 21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.
    • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Rijssen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ted Olde Scheper, "Stamboom Olde Scheper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-olde-scheper/I1856.php : benaderd 29 december 2025), "Albertus van Rijssen (1846-1916)".