Stamboom Olde Scheper » Jan Stegeman (1907-1983)

Persoonlijke gegevens Jan Stegeman 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6

Gezin van Jan Stegeman

Hij is getrouwd met Annie Kits.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Herman Stegeman  1940-1944
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Stegeman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Stegeman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Stegeman


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Kamp Web Site, Dick Kamp, Jan Stegeman, 30 mei 2011
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Kamp Web Site
      Stamboom: kampsite
    2. Kamp Web Site, Dick Kamp, Jan Stegeman, 26 januari 2013
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Kamp Web Site
      Stamboom: 12-01-2012MH
    3. Stolk-Buiten-Rossouw-Sweers Web Site, Boudewijn Stolk, Jan Stegeman, 1 mei 2013
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Stolk-Buiten-Rossouw-Sweers Web Site
      Stamboom: BB Stolk
    4. Familytree Lensink Web Site, Jan Lensink, Jan Stegeman, 27 december 2011
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Familytree Lensink Web Site
      Stamboom: Familytree Lensink
    5. (Niet openbaar)
    6. Kamp Web Site, Dick Kamp, Jan Stegeman, 13 september 2011
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Kamp Web Site
      Stamboom: kampsite2

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 november 1907 lag tussen -3,6 °C en 1,3 °C en was gemiddeld -0,7 °C. Er was 1,8 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
      • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
      • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
    • De temperatuur op 24 oktober 1983 lag tussen -2,8 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (20%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 4 januari » De 15-jarige prins Makhosetive van Swaziland wordt door de stamoudsten gekozen tot de nieuwe koning als opvolger van de in augustus 1982 overleden koning Subhuza. Tot zijn meerderjarigheid regeert de koningin-moeder.
      • 12 januari » Op de BRT wordt de eerste aflevering van het spelprogramma Hoger, lager uitgezonden.
      • 27 april » Het Nederlands voetbalelftal gaat in Utrecht met 3-0 onderuit tegen Zweden. Drie spelers maken hun debuut voor Oranje in het vriendschappelijke duel: Wim Hofkens (Anderlecht), en de broers Erwin en Ronald Koeman (FC Groningen).
      • 23 juni » Geboorte van de eerste Belgische reageerbuisbaby.
      • 23 oktober » De grootste betoging uit Belgische geschiedenis trekt door de straten van Brussel: 400.000 mensen protesteren tegen de plaatsing van nieuwe kernraketten.
      • 24 november » In Arnhem wordt Loesje opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1974 » Alfons Verbist (86), Belgisch politicus
    • 1974 » Frits Peutz (78), Nederlands architect
    • 1980 » Loes van Overeem (72), Nederlandse vrijwilligster van het Rode Kruis
    • 1980 » Jacques Besançon (39/40), Nederlands regisseur
    • 1985 » Maurice Roy (80), Canadees kardinaal
    • 1991 » Gene Roddenberry (70), Amerikaans sciencefictionschrijver en televisieproducent

    Over de familienaam Stegeman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stegeman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stegeman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stegeman (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ted Olde Scheper, "Stamboom Olde Scheper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-olde-scheper/I1293.php : benaderd 29 december 2025), "Jan Stegeman (1907-1983)".