Stamboom Need/Needt/Neet » Willem Need (1908-1994)

Persoonlijke gegevens Willem Need 


Gezin van Willem Need

Hij is getrouwd met Gé de Jong.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Need?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Need

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Need

Willem Need
1844-1887
Geert Need
1879-1967
Flora Stek
1880-1933

Willem Need
1908-1994


Gé de Jong
1908-1992


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 november 1908 lag tussen -8,0 °C en 8,2 °C en was gemiddeld -0,8 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
      • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
      • 12 juli » Noorwegen en Zweden spelen beide de allereerste officiële interland uit hun geschiedenis. Het onderlinge vriendschappelijke duel in Göteborg eindigt in een 11-3 overwinning voor Zweden.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
      • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
      • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.
    • De temperatuur op 2 maart 1994 lag tussen 3,7 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
      • 3 februari » België - De staatshervorming is eindelijk rond. Zij begon in 1970 met de vastlegging van de taalgrens.
      • 21 maart » Het laatste Nederlandse lichtschip, de Noord Hinder, wordt vervangen door een automatische boei.
      • 22 mei » Nederland eindigt met vijf medailles, waaronder drie gouden, als tweede in het medailleklassement bij de EK judo in Gdańsk, achter Rusland.
      • 3 juli » Cambodjaanse autoriteiten weten een poging tot staatsgreep te verijdelen. Een van de coupleiders is een zoon van koning Norodom Sihanouk, ex-vice-premier prins Norodom Chakrapong.
      • 17 oktober » De regering van Rwanda maakt bekend dat minister Jean-Marie Vianney Ndagijimana van buitenlandse zaken spoorloos is verdwenen met ongeveer 187.000 dollar uit de Rwandese schatkist op zak.
      • 22 december » Bij etnische onlusten in Bujumbura, de hoofdstad van de Midden-Afrikaanse staat Burundi, komen meer dan dertig mensen om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Need

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Need.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Need.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Need (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arnold Need, "Stamboom Need/Needt/Neet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-need/I390.php : benaderd 27 december 2025), "Willem Need (1908-1994)".