Stamboom Morrien » Adriana Hendrina Coté (1905-)

Persoonlijke gegevens Adriana Hendrina Coté 

Bronnen 1, 2

Gezin van Adriana Hendrina Coté

Zij is getrouwd met Evert Bunschoten.

Zij zijn getrouwd op 19 maart 1930 te Utrecht, Utrecht, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Hendrina Coté?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Hendrina Coté

Adriana Hendrina Coté
1905-

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. overlijden Adriana Hendrina Coté (Uittreksel) Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  2. Achterkant (J/N): J
    Verg. geb.akte: 11dec41 aktenr. 2213
    5 juni 1993
  3. overlijden Evert Bunschoten (Uittreksel) Er zijn gekoppelde afbeeldingen
  4. Verg. geb.akte: 3Apr40AA no. 78
    Achterkant (J/N): J
    14 mei 1974

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 augustus 1905 lag tussen 11,7 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
    • 3 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub DSC Arminia Bielefeld.
    • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.
    • 14 oktober » De Fédération Aéronautique Internationale (FAI), de internationale organisatie voor lucht- en ruimtevaart, wordt opgericht.
    • 16 oktober » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Chiasso.
    • 18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.
  • De temperatuur op 19 maart 1930 lag tussen 2,2 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
    • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
    • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Coté

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coté.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coté.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coté (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hendrik Jan Morrien, "Stamboom Morrien", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-morrien/I208.php : benaderd 8 oktober 2026), "Adriana Hendrina Coté (1905-)".