Stamboom Moerman » Geertruida Sara Maria van der Lugt (1897-????)

Persoonlijke gegevens Geertruida Sara Maria van der Lugt 


Gezin van Geertruida Sara Maria van der Lugt

Zij is getrouwd met Adriaan Tromper.

Zij zijn getrouwd op 9 februari 1921 te Rotterdam, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Tijdbalk Geertruida Sara Maria van der Lugt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Sara Maria van der Lugt

Geertruida Sara Maria van der Lugt
1897-????

1921

Adriaan Tromper
± 1886-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. GZK
    2. Digit.Stb.Rtd, fol B-128v

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 mei 1897 lag rond de 17,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 59%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
      • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
      • 18 juli » In Parijs wordt het Parc des Princes officieel geopend.
      • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
      • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
    • De temperatuur op 9 februari 1921 lag tussen -0,5 °C en 3,3 °C en was gemiddeld 1,4 °C. Er was 0,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
      • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
      • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
      • 19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
      • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
      • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Lugt


    De publicatie Stamboom Moerman is opgesteld door Sietse Vermeer (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sietse Vermeer, "Stamboom Moerman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-moerman/I58194.php : benaderd 27 september 2026), "Geertruida Sara Maria van der Lugt (1897-????)".