Stamboom Meiling » Jan Herman Kiks (1908-1980)

Persoonlijke gegevens Jan Herman Kiks 


Gezin van Jan Herman Kiks

Hij is getrouwd met Jansje Neeltje van der Linden.

Zij zijn getrouwd op 7 maart 1935 te Amsterdam, Noord-Holland, The Netherlands, hij was toen 26 jaar oud.

BruidegomJan Herman Kiks
Beroepmonteur
GeboorteplaatsAmsterdam
Leeftijd26
BruidJansje Neeltje van der Linden
GeboorteplaatsAmsterdam
Leeftijd23
Vader van de bruidegomJohannes Gerardus Kiks
Beroepgemeentewerkman
Moeder van de bruidegomAaltje van der Schaaff
Vader van de bruidEduard Wilhelm van der Linden
Beroepketelmaker
Moeder van de bruidJansje Oostheim
GebeurtenisHuwelijk
Datum07-03-1935
GebeurtenisplaatsAmsterdam
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingNoord-Hollands Archief
Plaats instellingHaarlem
CollectiegebiedNoord-Holland
Archief358.6
Registratienummer3898
AktenummerReg. Y fol. 32
Registratiedatum07-03-1935
AkteplaatsAmsterdam
Collectieburgerlijke stand van de gemeente Amsterdam, Archiefdeel van (dubbele) registers van huwelijken v...
BoekHuwelijksakten van de gemeente Amsterdam, 1935

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Herman Kiks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Herman Kiks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Herman Kiks


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 september 1908 lag tussen 7,5 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 11,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
      • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
      • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
      • 20 juni » Melitta Bentz, een huisvrouw uit Dresden neemt een patent op de koffiefilter.
      • 27 september » In het Amerikaanse Detroit rijdt de eerste T-Ford uit de fabriek; een auto waarvan er 15 miljoen gebouwd zullen worden.
      • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
    • De temperatuur op 7 maart 1935 lag tussen -2,8 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,3 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
      • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
      • 20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
      • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
      • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
      • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
    • De temperatuur op 2 februari 1980 lag tussen -0,8 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 10,9 mm neerslag gedurende 8,1 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1980: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,1 miljoen inwoners.
      • 1 april » De NOS begint met Teletekst.
      • 20 april » Bernard Hinault wint de 66ste editie van Luik-Bastenaken-Luik.
      • 21 april » Een zware noordwesterstorm richt voor miljoenen guldens schade aan op de Nederlandse kust.
      • 30 april » De troonsafstand van Koningin Juliana en inhuldiging van Koningin Beatrix in de Nieuwe Kerk te Amsterdam gaan gepaard met grote krakersrellen.
      • 22 juni » West-Duitsland wint in Rome het EK voetbal door België in de finale met 2-1 te verslaan.
      • 23 november » Bij een serie aardbevingen in het zuiden van Italië komen ongeveer 4800 mensen om. Vooral Eboli wordt zwaar getroffen.
    • De temperatuur op 7 februari 1980 lag tussen 3,3 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1980: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,1 miljoen inwoners.
      • 21 maart » President Jimmy Carter kondigt een Amerikaans boycot af van de Olympische Zomerspelen 1980 van Moskou.
      • 7 april » Tracy Austin lost Martina Navrátilová na 31 weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters. De Amerikaanse moet die positie na twee weken weer afstaan aan haar Tsjechisch-Amerikaanse collega.
      • 8 mei » In het Nederlandse stads- en streekvervoer wordt de Nationale Strippenkaart ingevoerd als onderdeel van het nationaal tariefsysteem.
      • 25 juli » Een treinbotsing bij het Groningse Winsum eist negen mensenlevens.
      • 8 september » In Amsterdam breken krakersrellen uit bij de ontruiming van het pand De Vogelstruys.
      • 18 december » In Nederland wordt abortus provocatus door de Tweede Kamer gelegaliseerd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kiks

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kiks.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kiks.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kiks (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I9773.php : benaderd 5 oktober 2026), "Jan Herman Kiks (1908-1980)".