Stamboom Meiling » Gerrit Hemeltjen (1886-????)

Persoonlijke gegevens Gerrit Hemeltjen 

  • Hij is geboren op 10 maart 1886 in Deventer, Overijssel, The Netherlands.
    KindGerrit Hemeltjen
    GeslachtMan
    VaderArend Jan Hemeltjen
    BeroepWever
    Leeftijd30 jaar
    MoederDirkje Klomp
    GebeurtenisGeboorte
    Datum10-03-1886
    GebeurtenisplaatsDeventer
    DocumenttypeBS Geboorte
    ErfgoedinstellingCollectie Overijssel
    Plaats instellingZwolle
    CollectiegebiedOverijssel
    Archief0123
    Registratienummer2599
    Aktenummer170
    Registratiedatum11-03-1886
    AkteplaatsDeventer
    CollectieBurgerlijke Stand in Overijssel
    BoekRegisters van geboorten
  • Een kind van Arend Jan Hemeltjen en Dirkje Klomp
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 september 2025.

Gezin van Gerrit Hemeltjen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Hemeltjen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Hemeltjen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Hemeltjen

Dirkje Klomp
1856-1898

Gerrit Hemeltjen
1886-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 maart 1886 lag rond de -3,7 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
      • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
      • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
      • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hemeltjen


    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I9574.php : benaderd 27 december 2025), "Gerrit Hemeltjen (1886-????)".