Stamboom Meiling » Aartje Hendrika van den Brink (1896-????)

Persoonlijke gegevens Aartje Hendrika van den Brink 

  • Zij is geboren op 8 maart 1896 in Putten, Gelderland, The Netherlands.
    KindAartje Hendrika van den Brink
    GeslachtVrouw
    VaderJacob van den Brink
    BeroepMetselaar
    Leeftijd31
    MoederBija Vierwinden
    Beroepzonder beroep
    GebeurtenisGeboorte
    Datum08-03-1896
    GebeurtenisplaatsPutten
    DocumenttypeBS Geboorte
    ErfgoedinstellingGelders Archief
    Plaats instellingArnhem
    CollectiegebiedGelderland
    Archief0207
    Registratienummer3342.01
    Aktenummer36
    Registratiedatum09-03-1896
    AkteplaatsPutten
    CollectieBurgerlijke stand Gelderland, dubbelen 1811-1902
    BoekPutten, Geboorteregister
  • Een kind van Jacob van den Brink en Bija Vierwinden
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 oktober 2024.

Gezin van Aartje Hendrika van den Brink

Zij is getrouwd met Lammert Vlijm.

Zij zijn getrouwd op 18 februari 1927 te Ermelo, Gelderland, The Netherlands, zij was toen 30 jaar oud.

BruidegomLammert Vlijm
BeroepLandbouwer
GeboorteplaatsNunspeet
Leeftijd27
BruidAartje Hendrika van den Brink
Beroepzonder beroep
GeboorteplaatsPutten
Leeftijd30
Vader van de bruidegomJohannes Vlijm
BeroepLandbouwer
Moeder van de bruidegomElisabeth Vierhout
Beroepgeen beroep vermeld
Vader van de bruidJacob van den Brink
Beroepgeen beroep vermeld
Moeder van de bruidBija Vierwinden
Beroepgeen beroep vermeld
GebeurtenisHuwelijk
Datum18-02-1927
GebeurtenisplaatsErmelo
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingGelders Archief
Plaats instellingArnhem
CollectiegebiedGelderland
Archief0207A
Registratienummer12501.05
Aktenummer5
Registratiedatum18-02-1927
AkteplaatsErmelo
CollectieErmelo, kantoor Nunspeet, Huwelijksregister
BoekErmelo, kantoor Nunspeet, Huwelijksregister

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aartje Hendrika van den Brink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aartje Hendrika van den Brink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aartje Hendrika van den Brink

Aartje Hendrika van den Brink
1896-????

1927

Lammert Vlijm
1899-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 maart 1896 lag rond de 5,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
      • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
      • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
      • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
      • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
      • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
    • De temperatuur op 18 februari 1927 lag tussen -3,2 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 2,5 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
      • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
      • 17 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 21e editie van de Ronde van Frankrijk.
      • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
      • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
      • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Brink


    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I9229.php : benaderd 28 december 2025), "Aartje Hendrika van den Brink (1896-????)".