Stamboom Meiling » Hendrika van der Zanden (1863-????)

Persoonlijke gegevens Hendrika van der Zanden 


Gezin van Hendrika van der Zanden

Waarschuwing Let op: Partner (Cornelis Johannes van den Brink) is 40 jaar jonger.

(1) Zij is getrouwd met Cornelis Johannes van den Brink.

Zij zijn getrouwd.


(2) Zij is getrouwd met Jan van den Brink.

Zij zijn getrouwd op 15 maart 1889 te Putten, Gelderland, The Netherlands, zij was toen 26 jaar oud.

BruidegomJan van den Brink
BeroepMetselaar
GeboorteplaatsPutten
Leeftijd28
BruidHendrika van der Zanden
Beroepzonder beroep
GeboorteplaatsPutten
Leeftijd25
Vader van de bruidegomJan van den Brink
BeroepMetselaar
Moeder van de bruidegomPetertje van Lozenoord
Beroepzonder beroep
Vader van de bruidSteven Lambertus van der Zanden
Beroepgeen beroep vermeld
Moeder van de bruidDirkje van Blankers
Beroepzonder beroep
GebeurtenisHuwelijk
Datum15-03-1889
GebeurtenisplaatsPutten
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingGelders Archief
Plaats instellingArnhem
CollectiegebiedGelderland
Archief0207
Registratienummer3334.03
Aktenummer5
Registratiedatum15-03-1889
AkteplaatsPutten
CollectieBurgerlijke stand Gelderland, dubbelen
BoekPutten, Huwelijksregister

Kind(eren):

  1. Jan van den Brink  1889-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika van der Zanden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika van der Zanden

Hendrika van der Zanden
1863-????

(1) 
(2) 1889

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 maart 1889 lag rond de -1,3 °C. De winddruk was 22 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.

Over de familienaam Van der Zanden


De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I9209.php : benaderd 27 december 2025), "Hendrika van der Zanden (1863-????)".