Stamboom Meiling » Catharina Baas (1892-1967)

Persoonlijke gegevens Catharina Baas 

  • Zij is geboren op 27 april 1892 in Westwoud, Noord-Holland, The Netherlands.
    KindCatharina Baas
    VaderJan Baas
    MoederDieuwertje van Westen
    GebeurtenisGeboorte
    Datum27-04-1892
    GebeurtenisplaatsWestwoud
    DocumenttypeBS Geboorte
    ErfgoedinstellingWestfries Archief
    Plaats instellingHoorn NH
    CollectiegebiedNoord-Holland
    Archief1709-30
    Registratienummer1892g
    Registratiedatum27-04-1892
    AkteplaatsWestwoud
    CollectieRegisters van de burgerlijke stand van de gemeente Westwoud
    BoekWestwoud. Geboorteakten, 1892
  • Zij is overleden op 6 juni 1967 in Hoorn, Noord-Holland, The Netherlands, zij was toen 75 jaar oud.
    OverledeneCatharina Baas
    VaderJan Baas
    MoederDieuwertje van Westen
    PartnerJacob Schoof
    GebeurtenisOverlijden
    Datum06-06-1967
    GebeurtenisplaatsHoorn
    DocumenttypeBS Overlijden
    ErfgoedinstellingWestfries Archief
    Plaats instellingHoorn NH
    CollectiegebiedNoord-Holland
    Archief1709-14
    Registratienummer1967o
    Registratiedatum06-06-1967
    AkteplaatsHoorn
    CollectieHoorn. Overlijdensakten, 1967
    BoekHoorn. Overlijdensakten, 1967
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 mei 2024.

Gezin van Catharina Baas

Zij is getrouwd met Jacob Schoof.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1915 te Hoorn, Noord-Holland, The Netherlands, zij was toen 23 jaar oud.

BruidegomJacob Schoof
BeroepMetselaar
GeboorteplaatsBlokker
Leeftijd22
BruidCatharina Baas
GeboorteplaatsWestwoud
Leeftijd23
Vader van de bruidegomCornelis Schoof
Beroepopperman
Moeder van de bruidegomAntje Meilink
Vader van de bruidJan Baas
BeroepMetselaar
Moeder van de bruidDieuwertje van Westen
GebeurtenisHuwelijk
Datum27-05-1915
GebeurtenisplaatsHoorn
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingNoord-Hollands Archief
Plaats instellingHaarlem
CollectiegebiedNoord-Holland
Archief358.59
Registratienummer21915
Aktenummer30
Registratiedatum27-05-1915
AkteplaatsHoorn
Collectieburgerlijke stand van de gemeente Hoorn, Archiefdeel van (dubbele) registers van de
BoekHuwelijksakten van de gemeente Hoorn, 1915

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Baas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 april 1892 lag rond de 8,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
    • 14 mei » Oprichting van huidige Arnhemse voetbalclub Vitesse.
    • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
  • De temperatuur op 6 juni 1967 lag tussen 9,1 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 15 april » Arie den Hartog wint de tweede editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 1 juni » Het Beatles-album Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band komt uit in het Verenigd Koninkrijk.
    • 4 juni » Bisschopswijding van Jean Hengen, bisschop-coadjutor van Luxemburg.
    • 10 september » De bevolking van Gibraltar stemt tegen eenwording met Spanje.
    • 21 september » De kleurentelevisie wordt voor de eerste keer aan het grote publiek getoond tijdens de elektronicabeurs Firato in Amsterdam.
    • 15 december » De Silver Bridge in Point Pleasant (West Virginia, Verenigde Staten) stort zonder aanwijsbare reden in. Hierbij komen 46 mensen om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Baas

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Baas.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Baas.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Baas (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I9172.php : benaderd 29 december 2025), "Catharina Baas (1892-1967)".