Stamboom Meiling » Josina Veronica Wilhelmina van den Brink (1960-1960)

Persoonlijke gegevens Josina Veronica Wilhelmina van den Brink 

  • Zij is geboren op 3 oktober 1960 in Utrecht, Utrecht, The Netherlands.
  • Zij is overleden op 23 oktober 1960 in Utrecht, Utrecht, The Netherlands.
    OverledeneJosina Veronica Wilhelmina van den Brink
    GeslachtVrouw
    Leeftijd0
    VaderJan van den Brink
    MoederMartha Margaretha Müller
    GebeurtenisOverlijden
    Datum23-10-1960
    GebeurtenisplaatsUtrecht
    DocumenttypeBS Overlijden
    ErfgoedinstellingHet Utrechts Archief
    Plaats instellingUtrecht
    CollectiegebiedUtrecht
    Archief1221-1
    Registratienummer2001
    Aktenummer2094
    Registratiedatum24-10-1960
    AkteplaatsUtrecht
    CollectieBurgerlijke Stand van de gemeenten in de provincie Utrecht 1951-1960
    Boek-
  • Een kind van Jan van den Brink en (Niet openbaar)
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 februari 2024.

Gezin van Josina Veronica Wilhelmina van den Brink

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josina Veronica Wilhelmina van den Brink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josina Veronica Wilhelmina van den Brink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josina Veronica Wilhelmina van den Brink

Josina Veronica Wilhelmina van den Brink
1960-1960


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 oktober 1960 lag tussen 13,5 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 5 april » De film Ben-Hur wint elf Oscars.
      • 7 mei » Premier Nikita Chroesjtsjov verklaart dat de Sovjet-Unie U-2 piloot Gary Powers gevangen houdt.
      • 21 juni » De West-Duitse atleet Armin Hary brengt het wereldrecord op de 100 m op 10,0 sec.
      • 30 juni » Ondertekening van de onafhankelijkheidsakte van Congo door Patrice Lumumba en Gaston Eyskens.
      • 1 augustus » De Republiek Dahomey wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 7 oktober » De Amerikaanse presidentskandidaten John F. Kennedy en Richard Nixon hebben een vierde verkiezingsdebat over de Koude Oorlog.
    • De temperatuur op 23 oktober 1960 lag tussen 9,8 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 21 februari » Cuba - Fidel Castro nationaliseert alle bedrijven.
      • 29 februari » De oude stad Agadir in Marokko wordt verwoest door twee aardbevingen. Alhoewel de kracht beperkt is (5,7 op de schaal van Richter), blijft vrijwel geen steen op de andere. 15.000 mensen verliezen het leven.
      • 21 maart » Bloedbad van Sharpeville, Zuid-Afrika, politie opent vuur op ongewapende zwarte demonstranten, er vallen 69 doden en 180 gewonden.
      • 5 juni » Oprichting van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen door Paus Johannes XXIII en benoeming van kardinaal Augustin Bea tot president.
      • 17 augustus » Gabon wordt onafhankelijk en Gabriël Léon M'ba wordt tot president verkozen.
      • 20 december » De Duitse justitie arresteert Richard Baer, ex-commandant van Auschwitz.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Brink


    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I9033.php : benaderd 11 februari 2026), "Josina Veronica Wilhelmina van den Brink (1960-1960)".