Stamboom Meiling » Frederik Coenraad Pieter Wilhelm Meijlink (1902-1974)

Persoonlijke gegevens Frederik Coenraad Pieter Wilhelm Meijlink 

  • Hij is geboren op 3 april 1902 in Zierikzee, Zeeland, The Netherlands.
    KindFrederik Coenraad Pieter Wilhelm Meijlink
    GeslachtMan
    VaderAntonie Meijlink
    MoederMaria Amelia van Doorn
    GebeurtenisGeboorte
    Datum03-04-1902
    GebeurtenisplaatsZierikzee
    DocumenttypeBS Geboorte
    ErfgoedinstellingZeeuws Archief
    Plaats instellingMiddelburg
    CollectiegebiedZeeland
    Archief25
    RegistratienummerZIE-G-1902
    Aktenummer50
    Registratiedatum04-04-1902
    AkteplaatsZierikzee
    CollectieBurgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980, (1796) 1811-1980
    BoekZierikzee geboorteakten burgerlijke stand
  • Hij is overleden op 2 juli 1974, hij was toen 72 jaar oud.
  • Hij is begraven in Driehuis, Begraafplaats Westerveld, Duin en Kruidbergerweg 2-6.
  • Een kind van Antonie Meijlink en Maria Amelia van Doorn
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 december 2022.

Gezin van Frederik Coenraad Pieter Wilhelm Meijlink

Hij is getrouwd met Ina Broeker.

Zij zijn getrouwd op 21 december 1950 te Haarlem, Noord-Holland, The Netherlands, hij was toen 48 jaar oud.

HoofdpersoonIna Broeker
VermeldingMeijlink
GebeurtenisHuwelijk
Datum21-12-1950
GebeurtenisplaatsHaarlem
DocumenttypeFamilieadvertenties
ErfgoedinstellingCBG|Centrum voor familiegeschiedenis
Plaats instellingDen Haag
CollectiegebiedNederland
RegistratienummerVFADNL092001-25
Registratiedatum21-12-1950
OpmerkingHuwelijksadvertentie

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Coenraad Pieter Wilhelm Meijlink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frederik Coenraad Pieter Wilhelm Meijlink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frederik Coenraad Pieter Wilhelm Meijlink

Frederik Coenraad Pieter Wilhelm Meijlink
1902-1974

1950

Ina Broeker
1907-1978


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 april 1902 lag tussen -1,7 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 21 december 1950 lag tussen -3,3 °C en 0,8 °C en was gemiddeld -0,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
      • 8 januari » In zijn verblijf aan de Franse Rivièra ontvangt Koning Leopold III van België de minister van Buitenlandse Zaken (Paul van Zeeland) en baron van der Straeten-Waillet om te praten over een mogelijke terugkeer.
      • 9 januari » In Colombo komen de ministers van Buitenlandse Zaken van het Britse Gemenebest bijeen om de basis te leggen van het Colombo-plan.
      • 17 januari » Resolutie 79 Veiligheidsraad Verenigde Naties wordt aangenomen.
      • 12 maart » Encycliek Anni Sacri van Paus Pius XII over de bestrijding van atheïstische propaganda.
      • 7 mei » Heerenveen wint met 6-5 van Ajax terwijl het een half uur vóór tijd nog met 1-5 achterstaat.
      • 9 mei » De Franse minister van Buitenlandse Zaken Robert Schuman, geïnspireerd door een voorstel van de ambtenaar Jean Monnet, houdt een opgemerkt pleidooi voor een supranationale Europese organisatie. Hieruit groeit later de Europese Unie.
    • De temperatuur op 2 juli 1974 lag tussen 10,6 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 10,3 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Het minimumloon in Nederland is vastgesteld als volgt: 1049,10 gulden per maand; 242,10 gulden per week en 48,42 gulden per dag.
      • 13 februari » Twee monorailvoertuigen van de Walt Disney World Monorail botsen op elkaar.
      • 9 april » Opening van het Ghenceastadion, een voetbalstadion in Boekarest, Roemenië en de thuisbasis van Steaua Boekarest.
      • 1 juli » Beëdiging van Walter Scheel als vierde bondspresident van West-Duitsland.
      • 12 augustus » De directie van Radio Veronica moet via de pers vernemen dat het station op 31 augustus 1974 haar uitzendingen moet staken.
      • 1 december » Een Boeing 727 verongelukt in slecht weer bij Washington Dulles International Airport. Alle 92 inzittenden komen om.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Meijlink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meijlink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meijlink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meijlink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I8199.php : benaderd 15 maart 2026), "Frederik Coenraad Pieter Wilhelm Meijlink (1902-1974)".