Stamboom Meiling » Antonie Hemeltjen (1898-1939)

Persoonlijke gegevens Antonie Hemeltjen 

  • Hij is geboren op 23 september 1898 in Voorst, Gelderland, The Netherlands.
    KindAntonie Hemeltjen
    GeslachtMan
    VaderEgbert Jan Hemeltjen
    BeroepLandbouwer
    Leeftijd38
    MoederJudith Wiltink
    Beroepzonder beroep
    GebeurtenisGeboorte
    Datum23-09-1898
    GebeurtenisplaatsWilp
    DocumenttypeBS Geboorte
    ErfgoedinstellingGelders Archief
    Plaats instellingArnhem
    CollectiegebiedGelderland
    Archief0207A
    Registratienummer2882
    Aktenummer270
    Registratiedatum24-09-1898
    AkteplaatsVoorst
    CollectieVoorst
  • Hij is overleden op 2 oktober 1939 in Deventer, Overijssel, The Netherlands, hij was toen 41 jaar oud.
    OverledeneAntonie Hemeltjen
    BeroepLandbouwer
    GeboorteplaatsVoorst
    GeslachtMan
    Leeftijd41
    VaderEgbert Jan Hemeltjen
    MoederJudith Wiltink
    PartnerAaltjen Hendrika Gerritdina Lenselink
    GebeurtenisOverlijden
    Datum02-10-1939
    GebeurtenisplaatsDeventer
    DocumenttypeBS Overlijden
    ErfgoedinstellingHistorisch Centrum Overijssel
    Plaats instellingZwolle
    CollectiegebiedOverijssel
    Archief0123
    Registratienummer3184
    Aktenummer349
    Registratiedatum03-10-1939
    AkteplaatsDeventer
    CollectieDeventer, registers van overlijdens
  • Hij is begraven in Voorst, Gelderland, The Netherlands, Gemeentelijke begraafplaats Gemeente Voorst Deventerweg 2 Bussloo.
  • Een kind van Egbert Jan Hemeltjen en Judith Wiltink
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 december 2020.

Gezin van Antonie Hemeltjen

Hij is getrouwd met Aaltjen Hendrika Gerritdina Lenselink.

Zij zijn getrouwd op 26 februari 1938 te Voorst, Gelderland, The Netherlands, hij was toen 39 jaar oud.

BruidegomAntonie Hemeltjen
BeroepLandbouwer
Leeftijd39
BruidAaltjen Hendrika Gerritdina Lenselink
Beroepzonder beroep
Leeftijd35
Vader van de bruidegomEgbert Jan Hemeltjen
BeroepLandbouwer
Moeder van de bruidegomJudith Wiltink
Beroepzonder beroep
Vader van de bruidLambertus Lenselink
Beroepzonder beroep
Moeder van de bruidGosina Johanna Udink
Beroepzonder beroep
GebeurtenisHuwelijk
Datum26-02-1938
GebeurtenisplaatsVoorst
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingGelders Archief
Plaats instellingArnhem
CollectiegebiedGelderland
Archief0207A
Registratienummer13415-02
Aktenummer5
Registratiedatum26-02-1938
AkteplaatsVoorst
CollectieVoorst, Huwelijken
BoekVoorst, Huwelijken

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonie Hemeltjen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonie Hemeltjen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonie Hemeltjen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 september 1898 lag rond de 15,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
      • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
      • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
      • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
      • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
      • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 26 februari 1938 lag tussen 0,9 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 16 maart » Hitler houdt een rede in Wenen.
      • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
      • 19 juni » Italië wint in Frankrijk de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
      • 10 augustus » In de Colombiaanse stad Bogotá wordt het Estadio El Campín officieel in gebruik genomen met de interlandwedstrijd tussen Colombia en Ecuador.
      • 28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
      • 31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.
    • De temperatuur op 2 oktober 1939 lag tussen 8,4 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Troepen van Francisco Franco nemen Barcelona in tijdens de Spaanse Burgeroorlog.
      • 15 maart » Duitse troepen bezetten Praag, waarna het resterende deel van Tsjechië met weinig weerstand wordt geannexeerd door het Derde Rijk en herbenoemd tot het Protectoraat Bohemen en Moravië. Slowakije heeft zich de dag voordien met de hulp van Hitler onafhankelijk verklaard, waarna het een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
      • 28 augustus » De Nederlandse motortorpedoboot TM 51 vaart tijdens een verlengde proefvaart naar Nederland om inbeslagname door de Britse regering te voorkomen.
      • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
      • 9 oktober » De eerste 22 joodse vluchtelingen komen aan in kamp Westerbork.
      • 14 december » De Sovjet-Unie wordt uit de Volkerenbond gezet.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hemeltjen


    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I6799.php : benaderd 12 februari 2026), "Antonie Hemeltjen (1898-1939)".