Stamboom Meiling » Francisca Johanna van de Brug (1899-1960)

Persoonlijke gegevens Francisca Johanna van de Brug 


Gezin van Francisca Johanna van de Brug

Zij is getrouwd met Mathijs Harlaar.

Zij zijn getrouwd op 29 juni 1932 te Schiedam, Zuid-holland, The Netherlands, zij was toen 33 jaar oud.

BruidegomMathijs Harlaar
GeboorteplaatsMaassluis
Leeftijd33
BruidFrancisca Johanna van de Brug
GeboorteplaatsMaassluis
Leeftijd33
Vader van de bruidegomArij Harlaar
Moeder van de bruidegomAdriana Scheijbeler
Vader van de bruidWilhelmus van de Brug
Moeder van de bruidMargaretha van Winsen
GebeurtenisHuwelijk
Datum29-06-1932
GebeurtenisplaatsSchiedam
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingNationaal Archief
Plaats instellingDen Haag
CollectiegebiedZuid-Holland
Aktenummer158
Registratiedatum29-06-1932
AkteplaatsSchiedam
AktesoortHuwelijksakte

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francisca Johanna van de Brug?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Francisca Johanna van de Brug

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Francisca Johanna van de Brug

Francisca Johanna van de Brug
1899-1960

1932

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 februari 1899 lag rond de -2,9 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
      • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
      • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
      • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
      • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
      • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
    • De temperatuur op 29 juni 1932 lag tussen 10,8 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 3,0 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
      • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
      • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
      • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.
      • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
      • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
    • De temperatuur op 24 april 1960 lag tussen 2,3 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (15%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Verdrag tot oprichting van de Europese Vrijhandelsassociatie (EVA) getekend te Stockholm.
      • 3 april » Einde van de monarchie in Cambodja (hersteld in 1993).
      • 30 juni » Ondertekening van de onafhankelijkheidsakte van Congo door Patrice Lumumba en Gaston Eyskens.
      • 11 juli » Katanga scheidt zich af van Congo.
      • 5 augustus » Opper-Volta (sinds 1984 Burkina Faso) wordt onafhankelijk van Frankrijk.
      • 12 oktober » De Russische premier Nikita Chroesjtsjov slaat tijdens een vergadering van de Verenigde Naties met zijn schoen op zijn lessenaar.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1897 » Willy Schootemeijer, Nederlands componist en musicus († 1953)
    • 1898 » Fien de la Mar, Nederlands actrice en cabaretière († 1965)
    • 1900 » Józef Kowalski, oudste man van Polen en de laatste Pools-Russische oorlogsveteraan († 2013)
    • 1901 » Jascha Heifetz, Joods-Amerikaans violist († 1987)
    • 1902 » John Tonkin, 20 premier van West-Australië († 1995)
    • 1902 » Josep Samitier, Spaans voetballer en voetbaltrainer († 1972)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van de Brug


    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I6786.php : benaderd 11 februari 2026), "Francisca Johanna van de Brug (1899-1960)".