Stamboom Meiling » Evertje van den Hoorn (1906-1990)

Persoonlijke gegevens Evertje van den Hoorn 


Gezin van Evertje van den Hoorn

Zij is getrouwd met Aalt van de Brug.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1928 te Ermelo, Gelderland, The Netherlands, zij was toen 21 jaar oud.

BruidegomAalt van de Brug
BeroepLandbouwer
GeboorteplaatsElspeet
Leeftijd25
BruidEvertje van den Hoorn
Beroepzonder beroep
GeboorteplaatsElspeet
Leeftijd21
Vader van de bruidegomHendrik van de Brug
BeroepLandbouwer
Moeder van de bruidegomMaria Mulder
Beroepzonder beroep
Vader van de bruidGerardus van den Hoorn
BeroepLandbouwer
Moeder van de bruidHendrikje van de Brug
Beroepzonder beroep
GebeurtenisHuwelijk
Datum27-04-1928
GebeurtenisplaatsErmelo
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingGelders Archief
Plaats instellingArnhem
CollectiegebiedGelderland
Archief0207A
Registratienummer12501.06
Aktenummer9
Registratiedatum27-04-1928
AkteplaatsErmelo
CollectieErmelo, kantoor Nunspeet, Huwelijksregister
BoekErmelo, kantoor Nunspeet, Huwelijksregister

Kind(eren):

  1. Maria van de Brug  1929-2015 
  2. Gerardus van de Brug  1930-1998 
  3. Hendrik van de Brug  1931-1931
  4. (Niet openbaar)
  5. Evertje van de Brug  1940-2008
  6. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evertje van den Hoorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Evertje van den Hoorn

Evertje van den Hoorn
1906-1990

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 mei 1906 lag tussen 9,0 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
    • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
  • De temperatuur op 27 april 1928 lag tussen 9,0 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 10,3 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
    • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    • 19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
    • 18 november » Mickey Mouse speelt in de eerste tekenfilm met synchroon geluid, Steamboat Willie van Walt Disney.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
  • De temperatuur op 16 juli 1990 lag tussen 13,7 °C en 26,5 °C en was gemiddeld 19,8 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Twee onafhankelijke kandidaten voor de Peruviaanse algemene verkiezingen komen om het leven bij een aanslag van de maoïstische guerrillabeweging Lichtend Pad, net als drie studenten.
    • 29 maart » In België keurt de Kamer het wetsvoorstel Herman-Michielsens-Lallemand goed met 126 stemmen voor, 69 tegen en 12 onthoudingen. Hiermee wordt zwangerschapsonderbreking onder bepaalde voorwaarden niet langer strafbaar.
    • 5 augustus » In Namen wint Eric Geboers (28) de Grote Prijs van België motocross in de categorie 500cc. Hij wordt zo voor de vijfde keer in zijn carrière wereldkampioen.
    • 9 augustus » Vele buitenlanders zitten vast in Irak nadat het land besliste zijn grenzen te sluiten. De VN-Veiligheidsraad aanvaardt de annexatie van Koeweit door Irak niet.
    • 19 augustus » In het zwarte stadsdeel Soweto in Johannesburg (Zuid-Afrika) vallen 222 doden tijdens bloedig geweld tussen de aanhangers van het ANC en Inkatha.
    • 2 december » Samen met een Belgische parlementaire delegatie landen in Zaventem vierentwintig Belgische gijzelaars die vier maanden in Irak en Koeweit hebben vastgezeten.
  • De temperatuur op 19 juli 1990 lag tussen 9,6 °C en 24,5 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 12,2 uur zonneschijn (76%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 9 april » De presidentiële raad van Sovjet-president Michail Gorbatsjov kondigt nieuwe "economische, politieke en andere maatregelen" aan tegen de zelfuitgeroepen Litouwse onafhankelijkheid.
    • 6 juni » In België wordt de Arkprijs van het Vrije Woord voor het eerst toegekend aan een politicus: senator André De Beul.
    • 6 juni » In China worden 97 politieke gevangenen, opgesloten omwille van betogingen voor meer democratie, vrijgelaten.
    • 1 juli » De economische en monetaire unie tussen de Bondsrepubliek Duitsland en de Duitse Democratische Republiek gaat van start. De laatste grenscontroles worden door de DDR opgeheven en de Oost-Duitse Mark wordt in de DDR vervangen door de Duitse mark.
    • 7 juli » De Franse ondernemer Bernard Tapie koopt voor zo'n 1 miljard euro een participatie van 80% in de sportartikelenfabrikant Adidas.
    • 26 september » In Istanboel wordt een vroegere adjunct-chef van de Turkse inlichtingendienst MIT, Hiram Abas, doodgeschoten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Hoorn


De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I6705.php : benaderd 12 februari 2026), "Evertje van den Hoorn (1906-1990)".