Stamboom Meiling » Leentje Johanna Bartha Meilink (1907-1988)

Persoonlijke gegevens Leentje Johanna Bartha Meilink 

  • Zij is geboren op 4 januari 1907 in Rotterdam, Zuid-Holland, The Netherlands.
    KindLeentje Johanna Bartha Meilink
    VaderWillem Hendrik Meilink
    MoederMaartje Hoftijzer
    GebeurtenisGeboorte
    Datum04-01-1907
    GebeurtenisplaatsRotterdam
    DocumenttypeBS Geboorte
    ErfgoedinstellingStadsarchief Rotterdam
    Plaats instellingRotterdam
    CollectiegebiedZuid-Holland
    Archief999-01
    Registratienummer1907A
    Aktenummer1907.201
    Paginaa027
    Registratiedatum04-01-1907
    AkteplaatsRotterdam
    CollectieNadere toegang op het geboorteregister van de gemeente Rotterdam
  • Zij is overleden op 19 februari 1988, zij was toen 81 jaar oud.
  • Zij is begraven in Rozenburg, Zuid-Holland, The Netherlands, Begraafplaats, Molenweg 40.
  • Een kind van Willem Hendrik Meilink en Maartje Hoftijzer
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 januari 2022.

Gezin van Leentje Johanna Bartha Meilink

Zij is getrouwd met Aart Quak.

Zij zijn getrouwd op 28 mei 1930 te Rozenburg, Zuid-Holland, The Netherlands, zij was toen 23 jaar oud.

BruidegomAart Quak
GeboorteplaatsRozenburg
Leeftijd24
BruidLeentje Johanna Bartha Meilink
GeboorteplaatsRotterdam
Leeftijd23
Vader van de bruidegomWillem Quak
Moeder van de bruidegomAlida Willemina Koenderman
Vader van de bruidWillem Hendrik Meilink
Moeder van de bruidMaartje Hoftijzer
GebeurtenisHuwelijk
Datum28-05-1930
GebeurtenisplaatsRozenburg
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingStadsarchief Rotterdam
Plaats instellingRotterdam
CollectiegebiedZuid-Holland
Aktenummer9
Registratiedatum28-05-1930
AkteplaatsRozenburg
AktesoortHuwelijksakte

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leentje Johanna Bartha Meilink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leentje Johanna Bartha Meilink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leentje Johanna Bartha Meilink

Leentje Johanna Bartha Meilink
1907-1988

1930

Aart Quak
1905-1974


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 januari 1907 lag tussen -0,4 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
      • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
      • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
      • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • De temperatuur op 28 mei 1930 lag tussen 6,1 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 13,6 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
      • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
      • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
      • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
      • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
      • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
    • De temperatuur op 19 februari 1988 lag tussen 4,3 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 0,7 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 6,1 uur zonneschijn (60%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
      • 5 februari » Zwemmer Michael Gross brengt in Parijs het Europese record op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) op 1.44,14.
      • 23 februari » Schaatsster Yvonne van Gennip wint de 3000 meter (goud) in Calgary tijdens de Olympische Winterspelen.
      • 1 juni » Het Nederlands voetbalelftal sluit in Amsterdam de voorbereidingen op het EK voetbal 1988 af met een 2-0-overwinning op Roemenië.
      • 28 juni » Apostolische Constitutie Pastor Bonus van Paus Johannes Paulus II over de hervorming van de Romeinse Curie.
      • 24 juli » De Spaanse wielrenner Pedro Delgado wint de 75 editie van de Ronde van Frankrijk.
      • 15 augustus » Bij een busongeluk in Noorwegen vallen zestien doden, onder wie twaalf kinderen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Meilink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meilink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meilink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meilink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I6388.php : benaderd 27 december 2025), "Leentje Johanna Bartha Meilink (1907-1988)".