Stamboom Meiling » Willem Frederik Meilink (1897-> 1973)

Persoonlijke gegevens Willem Frederik Meilink 

  • Hij is geboren op 13 februari 1897 in Haarlem, Noord-Holland, The Netherlands.
    KindWillem Frederik Meilink
    VaderWillem Hendrik Meilink
    MoederClasina Schumacher
    GebeurtenisGeboorte
    Datum13-02-1897
    GebeurtenisplaatsHaarlem
    DocumenttypeBS Geboorte
    ErfgoedinstellingNoord-Hollands Archief
    Plaats instellingHaarlem
    CollectiegebiedNoord-Holland
    Archief358.46
    Registratienummer11897
    Aktenummer237
    Registratiedatum15-02-1897
    AkteplaatsHaarlem
    CollectieGeboorteakten van de gemeente Haarlem, 1897
  • Hij is overleden na 1973.
  • Een kind van Willem Hendrik Meilink en Clasina Schumacher
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 juli 2023.

Gezin van Willem Frederik Meilink

Hij is getrouwd met Johanne Gerdes.

Zij zijn getrouwd op 24 juli 1935 te Hilversum, Noord-Holland, The Netherlands, hij was toen 38 jaar oud.

BruidegomWillem Frederik Meilink
Beroepbankwerker
GeboorteplaatsHaarlem
Leeftijd38
BruidJohanne Gerdes
GeboorteplaatsHilden
Leeftijd34
Vader van de bruidegomWillem Hendrik Meilink
Moeder van de bruidegomClasina Schumacher
Vader van de bruidHeinrich August Gerdes
Moeder van de bruidAnna Henriette Schmitz
GebeurtenisHuwelijk
Datum24-07-1935
GebeurtenisplaatsHilversum
DocumenttypeBS Huwelijk
ErfgoedinstellingNoord-Hollands Archief
Plaats instellingHaarlem
CollectiegebiedNoord-Holland
Archief358.55
Registratienummer21935
Aktenummer266
Registratiedatum24-07-1935
AkteplaatsHilversum
Collectieburgerlijke stand van de gemeente Hilversum, Archiefdeel van (dubbele) registers van de
BoekHuwelijksakten van de gemeente Hilversum, 1935

Kind(eren):

  1. N.N. Meilink  1938

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Frederik Meilink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Frederik Meilink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Frederik Meilink

Clasina Luca
1836-1912

Willem Frederik Meilink
1897-> 1973

1935
N.N. Meilink
1938-1938

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 februari 1897 lag rond de 2,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
      • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
      • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
      • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
      • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
      • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
    • De temperatuur op 24 juli 1935 lag tussen 11,2 °C en 24,6 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
      • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
      • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
      • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
      • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
      • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Meilink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meilink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meilink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meilink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I6146.php : benaderd 27 december 2025), "Willem Frederik Meilink (1897-> 1973)".