Stamboom Meiling » N.N. Schaftenaar (-1957)

Persoonlijke gegevens N.N. Schaftenaar

  • Hij/zij is geboren.
  • Het kind werd gedoopt.
  • Het kind is gedoopt.
  • Hij/zij is overleden op 14 september 1957 in Harderwijk, Gelderland, The Netherlands.
    OverledeneNN Schaftenaar
    Beroepgeen beroep vermeld
    Leeftijd0
    VaderSamuel Gijsbert Adriaan Schaftenaar
    MoederHendrikje Verhoef
    GebeurtenisOverlijden
    Datum14-09-1957
    GebeurtenisplaatsHarderwijk
    DocumenttypeBS Overlijden
    ErfgoedinstellingGelders Archief
    Plaats instellingArnhem
    CollectiegebiedGelderland
    Archief0207A
    Registratienummer17147
    Aktenummer104
    Registratiedatum14-09-1957
    AkteplaatsHarderwijk
    CollectieHarderwijk
  • Een kind van Samuel Gijsbert Adriaan Schaftenaar en Hendrikje Verhoef
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 augustus 2019.

Gezin van N.N. Schaftenaar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot N.N. Schaftenaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van N.N. Schaftenaar

Antje Jansen
1886-1981

N.N. Schaftenaar
-1957


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 september 1957 lag tussen 9,6 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 13,4 mm neerslag gedurende 7,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Het eerste elektronische horloge, de Hamilton Electric, komt op de markt.
      • 25 april » AFC Ajax neemt Johan Cruijff aan als lid. Een proefwedstrijd hoeft hij niet te spelen. Jeugdtrainer Jany van der Veen heeft hem in Betondorp in Amsterdam-Oost op straat zien voetballen en weet genoeg.
      • 5 mei » Opening van het Estádio dos Barreiros in Funchal.
      • 6 juli » John Lennon en Paul McCartney ontmoeten elkaar voor het eerst op een tuinfeest van de kerk in Woolton bij Liverpool.
      • 31 augustus » De Federatie van Malaya wordt een onafhankelijk schiereiland.
      • 31 oktober » Stroomuitval in Minnesota, waardoor een van de patiënten van Dr. Lillihei sterft en zijn vriend Earl Bakken gestimuleerd wordt de pacemaker uit te vinden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schaftenaar


    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I5509.php : benaderd 11 februari 2026), "N.N. Schaftenaar (-1957)".