Stamboom Meiling » Gijsbertus Schaftenaar (1887-1914)

Persoonlijke gegevens Gijsbertus Schaftenaar 

  • Hij is geboren op 9 februari 1887 in Harderwijk, Gelderland, The Netherlands, Tonsel.
    KindGijsbertus Schaftenaar
    GeslachtMan
    VaderGijsbert Schaftenaar
    Beroepbrievenbesteller
    Leeftijd35
    MoederFennetje Boonen
    Beroepzonder beroep
    GebeurtenisGeboorte
    Datum09-02-1887
    GebeurtenisplaatsTonsel (Harderwijk)
    DocumenttypeBS Geboorte
    ErfgoedinstellingGelders Archief
    Plaats instellingArnhem
    CollectiegebiedGelderland
    Archief0207
    Registratienummer4459
    Aktenummer22
    Registratiedatum09-02-1887
    AkteplaatsHarderwijk
    CollectieHarderwijk
  • Hij is overleden op 8 september 1914 in Harderwijk, Gelderland, The Netherlands, hij was toen 27 jaar oud.
    OverledeneGijsbertus Schaftenaar
    Beroepkleermaker
    GeslachtMan
    Leeftijd27 Jaar
    VaderGijsbert Schaftenaar
    Beroepzonder beroep
    MoederFennetje Boonen
    Beroepzonder beroep
    GebeurtenisOverlijden
    Datum08-09-1914
    GebeurtenisplaatsHarderwijk
    DocumenttypeBS Overlijden
    ErfgoedinstellingGelders Archief
    Plaats instellingArnhem
    CollectiegebiedGelderland
    Archief0207
    Registratienummer8387
    Aktenummer85
    Registratiedatum08-09-1914
    AkteplaatsHarderwijk
    CollectieBurgerlijke stand
  • Hij is begraven in Harderwijk, Gelderland, The Netherlands, Begraafplaats Oostergaarde.
  • Een kind van Gijsbert Schaftenaar en Fennetje Boonen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 april 2023.

Gezin van Gijsbertus Schaftenaar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertus Schaftenaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsbertus Schaftenaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertus Schaftenaar

Gijsbertus Schaftenaar
1887-1914


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 februari 1887 lag rond de -3,7 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
      • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
      • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
      • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
      • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
      • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
    • De temperatuur op 8 september 1914 lag tussen 9,0 °C en 25,6 °C en was gemiddeld 17,5 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
      • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
      • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
      • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
      • 3 september » Kardinaal Giacomo della Chiesa wordt gekozen tot Paus Benedictus XV.
      • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Schaftenaar


    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I5499.php : benaderd 27 december 2025), "Gijsbertus Schaftenaar (1887-1914)".