Stamboom Meiling » Reijer van de Brug (1877-1936)

Persoonlijke gegevens Reijer van de Brug 

  • Hij is geboren op 22 maart 1877 in Hoogland, Utrecht, The Netherlands.
    KindReijer van de Brug
    Geboortedatum22-03-1877
    GeboorteplaatsHoogland
    GeslachtMan
    VaderJoannes van de Brug
    MoederWillemijntje Malestein
    GebeurtenisGeboorte
    Datum22-03-1877
    GebeurtenisplaatsHoogland
    DocumenttypeBS Geboorte
    ErfgoedinstellingHet Utrechts Archief
    Plaats instellingUtrecht
    CollectiegebiedUtrecht
    Archief481
    Registratienummer590-16
    Aktenummer9
    Registratiedatum22-03-1877
    AkteplaatsHoogland
    CollectieHoogland 1877
  • Hij is overleden op 27 april 1936 in Hoogland, Utrecht, The Netherlands, hij was toen 59 jaar oud.
    OverledeneReijer van de Brug
    GeslachtMan
    Leeftijd59
    VaderJoannes van de Brug
    MoederWillemijntje Malestein
    GebeurtenisOverlijden
    Datum27-04-1936
    GebeurtenisplaatsHoogland
    DocumenttypeBS Overlijden
    ErfgoedinstellingHet Utrechts Archief
    Plaats instellingUtrecht
    CollectiegebiedUtrecht
    Archief463
    Registratienummer616-04
    Aktenummer15
    Registratiedatum27-04-1936
    AkteplaatsHoogland
  • Een kind van Joannes van de Brug en Willemptje Malestein
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 augustus 2019.

Gezin van Reijer van de Brug


Notities over Reijer van de Brug

Arbeider

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Reijer van de Brug?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Reijer van de Brug

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Reijer van de Brug

Reijer van de Brug
1877-1936


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 maart 1877 lag rond de 3,0 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
      • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
      • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
      • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
      • 2 december » Voor het eerst wordt zuurstof vloeibaar gemaakt, door Louis-Paul Cailletet.
      • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
    • De temperatuur op 27 april 1936 lag tussen 5,2 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 30 juni » Het boek "Gone with the wind" wordt gepubliceerd.
      • 18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
      • 1 augustus » Het voormalige paleis van koning Willem II in Tilburg, wordt nadat het ruim 70 jaar als Rijks-HBS is gebruikt, na een grondige renovatie, door burgemeester Frans Vonk de Both in gebruik genomen als het stadhuis van Tilburg, en wordt bekend als het Paleis-Raadhuis.
      • 1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
      • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
      • 30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van de Brug


    De publicatie Stamboom Meiling is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gert Meiling, "Stamboom Meiling", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-meiling/I5295.php : benaderd 4 oktober 2026), "Reijer van de Brug (1877-1936)".